معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
پروژه‌های عمرانی بیمارستان شهید گنجی برازجان با اعتبار ۶۲ میلیارد تومان در حال اجراست

9 ارديبهشت 1403
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: پروژه‌های عمرانی بیمارستان شهید گنجی برازجان با اعتبار ۶۲ میلیارد تومان در حال اجراست.

دکتر اکرم فرهادی در حاشیه بازدید تعدادی از پروژه‌های عمرانی در حال احداث بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار داشت: پروژه توسعه بیمارستان گنجی برازجان در دو طبقه و به متراژ ۱۲۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان با پیشرفت فیزیکی ۶۵ درصد در حال اجراست.

و ی تصریح کرد: همچنین پروژه پانسیون ۱۶ واحدی بیمارستان نیز در ۴ طبقه و به متراژ ۱۳۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان با پیشرفت فیزیکی ۶۲ درصد و پروژه تصفیه‌خانهٔ فاضلاب بیمارستان نیز با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد در حال احداث است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر ضمن تقدیر از تلاش‌های مسئولین، پرسنل بیمارستان و کادر درمان در خصوص پیگیری و ارتقاء زیرساخت‌های درمانی شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: باعث افتخار ماست که قدم‌هایی برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم برداریم و با تکمیل زیرساخت‌ها در سال جاری، سطح پاسخگویی به نیازهای بهداشتی و درمانی مردم بیش‌ازپیش ارتقا می‌یابد.

هم‌زمان با هفته ملی سلامت معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از بیمارستان شهید گنجی برازجان بازدید کرد.

در این بازدید دکتر اکرم فرهادی از تعدادی از پروژه‌های عمرانی که در بیمارستان شهید گنجی در حال احداث است از جمله توسعه اورژانس بیمارستان شهید گنجی، پانسیون ۱۶ واحدی، تصفیه‌خانه فاضلاب بیمارستان نیز بازدید کرد.

 همچنین معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از بخش‌هایی نظیر زایمان طبیعی، اورژانس و داروخانه جهت تأمین تجهیزات و رفع مشکلات موجود در زمینه نیروی انسانی نیز بازدید کرد.

مهندس احسان ناصری سرپرست مدیریت منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی و رئیس بیمارستان شهید گنجی برازجان نیز در این بازدید معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر را همراهی کردند.

انتهای پیام/

 


کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.توسعه     دکتر.اکرم.فرهادی     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   9 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >