دیدار با خانواده شهدا از افتخارات مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است

29 ارديبهشت 1403
مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا برای مسئولان دانشگاه علوم پزشکی افتخاری بزرگ و توفیقی الهی است.

مهدی مرکبی در دیدار با خانواده شهید والامقام حاج حسین مقاتلی اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا، برای مسئولان افتخار بزرگی است چرا که خانواده شهدا دین خود را به نظام و انقلاب ادا کرده‌اند و امروز وظیفه ما است که نسبت به تکریم خانواده شهدا و یادگاران آنان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با احساس مسئولیت بیشتری تلاش کنیم.

وی امنیت پایدار کشور را مدیون خون پاک شهدا دانست و افزود: در سایه امنیت پایداری که شهدا با از جان گذشتگی و نثار خون خود در کشور ایجاد کردند جامعه به پیشرفت‌های علمی و ... دست یافته است و تمامی دستاوردهای ما در حوزه بهداشت و درمان به برکت خون‌های پاک شهیدان است و ما باید پاسدار خون آنها بوده و از آرمان‌های والای آنها صیانت‌کنیم.

مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داد: جامعه ایران اسلامی همیشه به این دلاورمردان مدیون است و روحیه بالای خانواده معظم شهدا و جانباز بزرگترین درس برای ماست و وظیفه همگی را برای حفظ و ادامه راه آنان سنگین می‌کند.

مرکبی یادآور شد: دیدار با خانواده شهدا از برنامه‌های شاخص دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بوده و با عنوان طرح سپاس به طور مستمر در این دانشگاه در حال انجام است.

در این دیدار مسئول خیرین دانشگاه علوم پزشکی ، کارشناس امور ایثارگران دانشگاه و تیم مدیریت شبکه بهداشت و درمان حضور داشتند.

در پایان این مراسم از فرزند شهید والامقام «حاج حسین مقاتلی» تجلیل شد.

 

انتهای پیام 3050- ح .ن

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
دیدار     خانواده.شهید     مهدی.مرکبی     امور.ایثارگران     شهید.حسین.مقاتلی     شهرستان.دیر    
   

تاریخ بروز رسانی:   29 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >