با ازخودگذشتگی خانواده بوشهری:
اعضای یک مرد مرگ مغزی به چند خانواده نیازمند عضو ،جانی دوباره بخشید

8 تير 1395
مسئول فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با اهدای عضو سعید کانیک زاده ساکن تنگگ بوشهر به بيماران نیازمند، جانی دوباره و زندگی را با امید از سر گرفتند.

دکتر سعید کشمیری افزود: بر اساس تماسی که از بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر با واحد فراهم آوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برقرار شد، گزارشی از یک مورد مشکوک به مرگ مغزی در این بیمارستان دریافت شد.
وی با اشاره به اینکه تیم فراهم آوری پس از حضور، کارهای اولیه و آزمایش‌های مختلفی برای این بیمار انجام داد تصریح کرد: این بیمار به نام " سعید کانیک زاده" آقایی 51 ساله پدر سه فرزند به دلیل سکته و خونریزی مغزی به بیمارستان شهدای خلیج‌فارس منتقل و در آی سی یو بستری‌شده بود و تحت مراقبت ویژه قرار داشت.
مسئول فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: با انجام سی‌تی‌اسکن مرگ مغزی بیمار توسط چهار پزشک متخصص معتمد تأیید و وضعیت برای خانواده بیمار تشریح و اطلاع‌رسانی شد.
دکتر کشمیری افزود: در این شرایط از خانواده بیمار درخواست انجام کاری بزرگ و باقیات‌صالحاتی برای بیمار شد که خانواده آن عزیز موافقت کردند تا با اهدای عضو عزیزشان یادگاری از ایشان در این دنیا داشته باشند.
مسئول فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: ملت ایران به‌ویژه مردم دین‌دار استان بوشهر، ملتی ایثارگر هستند و همواره در همه شرایط حضور آگاهانه و فعال دارند و بااطلاع رسانی در هر کار خداپسندانه‌ای ازجمله اهدای عضو عزیزان، مشارکت فعالی خواهند داشت.
انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پیوند.اعضا     سعید.کانیک‌زاده     دکتر.سعید.کشمیری     بیمارستان.خلیج‌.فارس    

تاریخ بروز رسانی:   8 تير 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >