معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
خدمات طرح تحول نظام سلامت در شهرستان گناوه پیشرفت چشمگیری داشته است

12 مهر 1396
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خدمات طرح تحول نظام سلامت بخصوص در بحث بهداشت در شهرستان گناوه پیشرفت چشمگیری داشته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان در نشست هم‌اندیشی طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت شهرستان گناوه اظهار داشت: تیم شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در خصوص اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت تلاش‌های ویژه‌ای داشته که شایسته تقدیر است.
وی با اشاره به اینکه شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه یکی از شبکه‌های برتر در استان است افزود: خدمات طرح تحول نظام سلامت بخصوص در بحث بهداشت در شهرستان گناوه پیشرفت چشمگیری داشته است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: از مسئولان و کارشناسان این شبکه انتظار داریم با برنامه‌ریزی سطح کمی و کیفی این خدمات را جهت رفاه حال شهروندان بیش‌ازپیش بالا ببرند.
وی به موضوع پیشگیری و خدمات دندان‌پزشکی در شهرستان گناوه اشاره کرد و گفت: با توجه به نیروی کاری و تجهیزات مناسب در این شهرستان و با توجه به تأسیس و راه‌اندازی کلینیک دندان‌پزشکی، لازم است به مقوله بهداشت و پیشگیری در این حوزه بیش‌ازپیش توجه شود.
دکتر خواجه‌ئیان از عملکرد و فعالیت‌های نوآورانه رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در طرح تحول بهداشت تشکر کرد و خاطرنشان ساخت: خدمات و برخی فعالیت‌های رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه به‌عنوان الگو در سایر شهرستان‌های استان استفاده می‌شود.
وی هدف از این بازدید و نشست را مرتفع کردن مشکلات موجود و استفاده از تجربیات و ایده‌های جدید همکاران در شهرستان دانست و از همه کارکنان خواست تا با همکاری و تلاش بیشتر برای ارایه خدمات به مردم شریف این شهرستان گام بردارند.
بهبود خدمات بهداشتی در گناوه
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز ضمن تشکر از حضور معاونت بهداشتی و مدیر گروه‌های این معاونت، از همکاری و تلاش‌های تیم معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در راستای تحقق اهداف بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه قدردانی کرد.
دکتر علی زکی زاده عنوان داشت: از زمان شروع طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت یک سال می‌گذرد و تیم شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه توانسته با تمامی مشکلات موجود خدمات خوبی را ارائه دهد.
وی افزود: در آینده نیز با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری‌هایی که به‌صورت منسجم انجام‌شده شاهد ارتقاء خدمات بهداشتی در شهرستان خواهیم بود.
ارتقای سطح کمی و کیفی شاخص‌ها
معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر نیز ضمن برشمردن مصوبات نشست سال ۹۵ در شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه خواستار ارایه اقدامات انجام‌شده در رابطه با این مصوبات شد.
دکتر محمدمهدی خواجه ئیان عنوان داشت: در این نشست به تجزیه‌وتحلیل عملکرد، مسائل و مشکلات خواهیم پرداخت و هدف نهایی، ارتقای سطح کمی و کیفی شاخص‌های مدنظر خواهد بود.
در این نشست مدیر گروه‌های معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر هر یک به ارائه عملکرد واحدهای مختلف شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه پرداخته و پس از بحث و تبادل‌نظر بین همکاران مصوباتی اتخاذ شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، در این نشست دکتر عبدالمحمد خواجه ئیان معاونت بهداشتی، دکتر محمدمهدی خواجه ئیان معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر معصومه اسماعیلی معاون اجرایی، مدیر گروه‌های معاونت بهداشتی و رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، معاونت و مسئولین واحدهای ستادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه حضور داشتند.
انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     معاون.بهداشتی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان     دکتر.محمدمهدی.خواجه‌ئیان     دکتر.علی.زکی‌زاده     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   12 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >