رییس بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر:
برای اولین بار در استان بخش مراقبت‌های ویژه کودکان افتتاح می‌شود

8 آبان 1396
رییس بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر گفت: برای اولین بار در استان بخش مراقبت‌های ویژه کودکان در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر به‌زودی افتتاح می‌شود.

دکتر علیرضا حاجیونی اضافه کرد: این بخش که در فضایی استاندارد و با امکانات به‌روز تجهیز شده است با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص و نیز فلوشیپ مراقبت‌های ویژه کودکان و استفاده از کادر درمانی دوره‌دیده در آینده نزدیک مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به اینکه بخش مراقبت‌های ویژه کودکان برای اولین بار در این مرکز به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: پیش‌ازاین کودکانی که نیاز به استفاده از بخش مراقبت‌های ویژه داشتند در محدوده 2 تخت و در بخش مراقبت‌های ویژه بزرگ‌سالان بستری می‌شدند که با راه‌اندازی این بخش ویژه نه‌تنها خدمات در فضایی مناسب ارایه می‌شود بلکه تخت‌هایی ویژه بزرگ‌سالان نیز آزاد می‌شود.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: راه‌اندازی این بخش تا حد بسیار زیادی نیاز اعزام بیماران بیمارستان‌های استان به خارج از استان را کاهش می‌دهد.
رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر گفت: برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای برای ارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی در دست اجرا داریم و همواره برای پیشرفت در این مسیر پشتکار همکاران، حمایت‌های مسئولین و انتقادهای سازنده دلسوزان مؤثر است.
انتهای پیام/ م.آ 4010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/mpghospital

کلمات کلیدی:
افتتاح     بخش.مراقبت‌های.ویژه     دکتر.علیرضا.حاجیونی     بیمارستان.خلیج.فارس        

تاریخ بروز رسانی:   8 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >