یک دستگاه اتو آنالایزر بیوشیمی در آزمایشگاه بیمارستان امام هادی (ع) دیر نصب و راه‌اندازی شد

10 آذر 1397
مدیر بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر از نصب و راه‌اندازی یک دستگاه اتو آنالایزر بیوشیمی در آزمایشگاه بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر خبر داد.

حسین شعرانی با اعلان این خبر عنوان داشت: تجهیز آزمایشگاه به امکانات سخت‌افزاری و توسعه زیرساخت‌های آزمایشگاهی یکی از اهداف و رسالت‌های بیمارستان امام هادی (ع) است که به جد پیگیر تحقق این اهداف هستیم.
وی بابیان اینکه صحت و دقت جواب‌های به‌دست‌آمده آزمایشگاهی بسیار حائز اهمیت است افزود: این بیمارستان با دارا بودن نیروهای زبده و کاردان و با توانایی‌های علمی و تجربی بالا و همچنین استفاده از دستگاه‌های خوب، دقیق و کالیبره شده خدمات بسیار خوب و با بهترین کیفیت به شهروندان ارائه می‌کند.
وی تصریح کرد: دستگاه اتو آنالایزر برای انجام آزمایش‌های بیوشیمی ازجمله قند، چربی، آنزیم‌های کبدی کاربرد دارد که از ویژگی‌های منحصربه‌فرد نسبت به دستگاه‌های قدیمی کاهش خطاهای انسانی، افزایش دقت و صحت آزمایش، صرفه‌جویی در مصرف نمونه و دقت در تکرار آزمایش است.
شعرانی بیان کرد: قابلیت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری دقیق دستگاه، توانایی‌های مثبتی به بخش بیوشیمی آزمایشگاه از قبیل دقت و صحت بالاتر جواب‌ها، سرعت بیشتر جواب دهی و کنترل و بررسی بهتر و کامل‌تر جواب‌ها ارائه کرده است.
مدیر بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر خاطرنشان کرد: سرعت تعریفی دستگاه اتو آنالایزر ۲۸۰ تست در ساعت است و برای نصب و راه‌اندازی این دستگاه مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
انتهای پیام/ ع.الف - ۵۰۱۰-

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
راه‌اندازی     اتو.آنالیزر     حسین.شعرانی     بیمارستان.امام.هادی     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   10 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >