نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس:
حوزه سلامت از اولویت‌های اصلی مردم است

4 امرداد 1399
نماینده منتخب مردم دیر، کنگان، عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه سلامت از اولویت‌های اصلی مردم است و هر نوع غفلت در این زمینه ممکن است سلامت مردم را به خطر بیندازد.

دکتر موسی احمدی افزود: سلامت مردم در اولویت  همه مسئولان و نمایندگان منتخب مردم قرار دارد.
وی ضمن تقدیر از تلاش‌های ایثارگرانه کارکنان و مسئولان حوزه سلامت استان در این شرایط حساس، اظهار کرد: آمادگی کامل بخش‌های مختلف درمانی استان به ویژه شهرستان‌های جنوبی (دیر، کنگان، جم و عسلویه) با همکاری سایر دستگاه‌ها اجرایی در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا لازم و ضروری است.
دکتر موسی احمدی تصریح کرد: تقویت بیمارستان‌های کنگان و دیر و رفع مشکلات آنها از اهمیت زیادی برخوردار است.
نماینده مردم شریف جنوب استان اضافه کرد: با توجه به مشکلات بیمارستان‌های کنگان و دیر در خصوص زباله‌های عفونی تصمیمات خوبی برای حل این معضل و خرید دستگاه‌های مورد نیاز اتخاذ شده‌است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مدافعان سلامت با همه محدودیت‌ها و کمبودها در این شرایط سخت با تمام توان به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند بنابراین مردم نیز به خاطر آن‌ها با رعایت نکات بهداشتی در مسیر کنترل و پیشگیری کرونا تلاش بیشتری بکنند.
در این دیدار رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آخرین وضعیت و اقدامات انجام شده در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا در استان را تشریح کرد.
دکتر ایرج بیژنی معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گزارشی از عملکرد دانشگاه در خصوص پروژه‌های عملیاتی بهداشت و درمان استان و شهرستان های جنوبی ارایه داد.

انتهای پیام/ س.م - 1021
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
نماینده.جنوب.استان     مجلس.شورای.اسلامی     شیخ.موسی.احمدی     علوم.پزشکی.بوشهر     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   4 امرداد 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >