دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
بستری ۳۲۷ بیمار در بخش‌های کرونا/ ترخیص ۴۳ نفر

25 مهر 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر تا تاریخ جمعه ۲۵ مهرماه ۳۲۷ نفر است.

دکتر سعید کشمیری به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در بیست‌وچهار ساعت گذشته ۶۳ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۲۲ مورد به کرونا قطعی است.
وی بابیان اینکه در حال حاضر ۴۹ بیمار در بخش‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه ۱۸ نفر در وضعیت تنفس با دستگاه قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که در ۲۵ مهرماه تأیید و اعلام شد گفت: متأسفانه یک آقای ۸۴ ساله باسابقه فشارخون بالا براثر ابتلا به کرونا جان خود را ازدست‌داده.
وی ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۶۵۰ هم استانی براثر ابتلا به کرونا جان خود را ازدست‌داده‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۴۳ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
دکتر کشمیری افزود: از آغاز شیوع کرونا در استان بوشهر ۱۴۲۵۱ نفر به این ویروس مبتلا شده‌اند و ۹۶۵۱ نفر نیز به‌طور قطعی بهبودیافته‌اند.
هشت شهرستان در وضعیت قرمز قرار دارند
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با اشاره به تمدید محدودیت‌های کرونایی خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام وزارت بهداشت در حال حاضر شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، گناوه، دیلم، تنگستان، دشتی، دیر و عسلویه در وضعیت قرمز قرار دارند.
انتهای پیام/م.پ-1025

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
آمار.جدید     کووید19     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   25 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >