سرپرست بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر خبر داد:
راه‌اندازی بخش‌های جدید بیمارستان امام هادی (ع) دیر/ خیرین سلامت ۷ میلیارد ریال به بیمارستان دیر کمک کردند

26 آبان 1399
سرپرست بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر از راه‌اندازی بخش‌های جدید این بیمارستان خبر داد و گفت: توسعه بخش‌های مختلف بیمارستان امام هادی (ع) نتیجه تلاش‌های شبانه‌روزی پرسنل و مسئولین است.

راه‌اندازی زایشگاه و اتاق عمل بیمارستان دیر
دکتر محمد زبیری در گفت‌وگو با روابط عمومی بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر اظهار داشت: یکی از درخواست‌های مهم مردم دیر بعد از افتتاح بیمارستان امام هادی (ع) راه‌اندازی زایشگاه و اتاق عمل بوده است که با همکاری علوم پزشکی و تلاش‌های نماینده مجلس و خیرین حوزه سلامت این امر مهم محقق شد.
سرپرست بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر افزود: با راه‌اندازی بخش‌های جدید بیمارستان تعداد ۲۵ نفر از پرسنل که به دلیل عدم راه‌اندازی زایشگاه و اتاق عمل در بیمارستان‌های سایر استان فعال بودند در این بیمارستان شروع به کار کردند.
دکتر زبیری اظهار داشت: از زمان راه‌اندازی بخش‌های جدید بیمارستان ۴۲ زایمان و ۲۶ عمل جراحی در بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر صورت گرفته است.
سرپرست بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر با بیان اینکه خیرین برای تجهیز و راه‌اندازی بخش‌های غیرفعال بیمارستان سنگ تمام گذاشتند خاطرنشان کرد: مردم خیر دیر بالغ بر ۷ میلیارد ریال کمک‌های نقدی و غیر نقدی به بیمارستان داشتند تا شاهد راه‌اندازی زایشگاه و اتاق عمل این بیمارستان باشیم که امیدواریم این عمل خیرخواهانه از سوی خیرین ادامه داشته باشد.
انتهای پیام/ ع.الف - ۵۰۱۰-
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
راه‌اندازی     دکتر.محمد.زبیری     بیمارستان.امام.هادی     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   26 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >