رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان
مرکز خدمات جامع سلامت روستایی رود فاریاب در بخش ارم دشتستان راه‌اندازی می‌شود

27 اسفند 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از راه‌اندازی مرکز خدمات جامع سلامت روستایی رود فاریاب در بخش ارم شهرستان دشتستان در اوایل سال آینده خبر داد.

ماریا خویش دوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: با توجه به نیازسنجی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان و حمایت رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و همچنین شرایط ویژه روستای رود فاریاب و روستاهای هم‌جوار که از مناطق کوهستانی و صعب‌العبور می‌باشند، مصوب شد که مرکز خدمات جامع سلامت روستایی رود فاریاب جهت ارائه خدمات بیشتر و مطلوب بهداشتی و درمانی در این روستا راه‌اندازی شود.
خویش دوست تصریح کرد: در همین راستا با توجه به همکاری و تعامل بسیار خوب مسئولین روستای رود فاریاب (رییس شورای اسلامی و دهیار) با شبکه بهداشت و درمان دشتستان، یک ساختمان استیجاری با تقبل پرداخت اجاره‌بها به مدت یک سال توسط دهیاری جهت را راه‌اندازی این مرکز در اختیار شبکه بهداشت و درمان دشتستان قرار گیرد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: انتظار داریم با اهدای این ساختمان و راه‌اندازی آن در اوایل سال آینده مردم این مناطق روستایی از خدمات بهداشتی و درمانی بیشتری که از انتظارات مهم و به حق مناطق کم برخوردار هست بهره‌مند گردند.
خویش دوست اظهار کرد: خانه بهداشت روستای رود فاریاب و روستاهای خیرک، تنگ فاریاب، تنگ درکش و جمیله که هم‌اکنون تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم است با راه‌اندازی مرکز خدمات جامع سلامت روستایی رود فاریاب این روستاها تحت پوشش این مرکز جدید قرار می‌گیرند و جمعیتی بالغ بر دو هزار نفر را پوشش خواهد داد.
وی گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با تأمین نیروی انسانی و استقرار تجهیزات پزشکی و کمک‌های خیرین سلامت در آینده‌ای نزدیک این مرکز را راه‌اندازی می‌کند و مردم این روستاها از خدمات آن بهره‌مند خواهند شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از حمایت‌های بی‌دریغ رییس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رییس شورای روستای رود فاریاب ناصر زارعی و دهیار روستای رود فاریاب آقای حسنی که در مصوب شدن و راه‌اندازی این مرکز روستایی نقشی مهمی داشته‌اند تشکر و قدردانی کرد.

انتهای خبر/س.غ ۳۰۳۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
    راه‌اندازی     مرکز.خدمات.روستایی     رییس     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   27 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >