دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
افزایش موارد بستری به 395 نفر/ جان باختن یک هم استانی دیگر

11 تير 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ جمعه 11 تیرماه به 395 نفر افزایش یافت.

دکتر سعید کشمیری به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته 94 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای 62 مورد به کرونا قطعی است.
وی درباره بیماران بستری در بخش‌های ویژه چنین گفت: در حال حاضر 43 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که از این تعداد 24 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 81 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
دکتر کشمیری بابیان اینکه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 1264 هم استانی جان خود را به دلیل ابتلا به کرونا ازدست‌داده‌اند، گفت: متأسفانه مرگ یکی دیگر از هم استانی‌های ما به دلیل ابتلا به کرونا در روز 11 تیر به تأیید رسید.
وی جزئیات موارد فوتی11 تیر را چنین عنوان نمود: متاسفانه امروز در استان بوشهر یک آقای 61 ساله با سابقه فشارخون بالا و بیماری کلیوی در اثر ابتلا به کرونا جان خود خود را از دست داد.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 53753 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.


انتهای پیام/ م.پ-۱۰۲۵

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آمار.جدید     کووید19     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   11 تير 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >