سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان:
ارائه خدمات تشخیصی - درمانی به‌موقع و مطابق با استاندارد به بیماران موجب ارتقاء کیفیت خدمات درمانی می‌شود

8 آبان 1400
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: ارائه خدمات تشخیصی - درمانی به‌موقع و مطابق با استاندارد به بیماران باعث ارتقاء کیفیت خدمات درمانی می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان، شهرام جلال پور در جلسه ایجاد هماهنگی و ارتقاء کیفیت با حضور متخصصین بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار داشت: همکاران ما باید تمام تلاش و توان خود را به کار گرفته و با برنامه‌ریزی دقیق و بهینه با ارائه خدمات تشخیصی – درمانی به‌موقع و مطابق با استاندارهای اعتباربخشی باعث ارتقاء کیفیت خدمات درمانی به بیماران محترم شویم.
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان عنوان داشت: محوریت کار کادر درمان اعم از پزشک، پرستار، بهیار و ... بایستی رضایت‌مندی بیماران و همراهان باشد.
جلال پور با اشاره به اهمیت شاخص‌های رضایتمندی بیماران بخصوص در ارائه خدمات تصویربرداری عنوان کرد: همکاران پزشک بایستی تمام سعی و تلاش خود را برای رضایت‌مندی بیماران و همراهان آنان به کار بسته تا خدایی ناکرده باعث نارضایتی بیمار و همراه بیمار فراهم نگردد.
وی ضمن یادآوری زمان استاندارد حضور پزشک بر بالین بیمار در بخش اورژانس بیمارستان گفت: حضور به‌موقع و منظم همه متخصصین مربوطه بر بالین بیمار به‌عنوان یک هدف ارزشمند در ایجاد رضایت بیماران، کاهش نارضایتی و شکایات و به دنبال آن رضایت حق‌تعالی است.
مسئول فنی بخش خدمات تصویری بیمارستان شهید گنجی برازجان نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد واحد خدمات تصویربرداری بیمارستان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات کادر درمان بخصوص در دوران کرونا، اظهار کرد: بی‌شک هدف نهایی و فلسفه وجودی همه پزشکان و پرسنل در بیمارستان کاهش آلام بیماران و مردم عزیز خواهد بود.
دکتر اردشیر رجبی در ادامه افزود: ان‌شاءالله با برنامه‌ریزی دقیق‌تر در بخش خدمات تصویربرداری بیمارستان شاهد ارائه خدمات تشخیصی بهتر و باکیفیت‌تری در زمینه‌های سونوگرافی، رادیولوژی، ماموگرافی، سی‌تی‌اسکن و ام.آر.ای به بیماران خواهیم بود.
دکتر رجبی با اشاره به راه‌اندازی بخش ام. آر.ای از اوایل مهرماه در ساختمان جدید ابراز داشت: با انجام آموزش‌های لازم قادر خواهیم بود روزانه به بیماران بیشتری خدمات تشخیصی – تخصصی‌ام.آر.ای را ارائه نماییم تا مردم عزیز برای انجامام آر ای مجبور به مسافرت به شهرها و استان‌های هم‌جوار نشوند.
در این جلسه علاوه بر متخصصین، معاون بالینی بیمارستان شهید گنجی برازجان، مدیر داخلی و برخی از مسئولین مربوطه هم حضور داشتند.
 انتهای پیام/ ب.ا- ۴۰۸۰


 

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون     شهرام.جلال‌پور     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   8 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >