طرح خانه به خانه تزریق واکسن کرونا در بوشهر در حال اجراست

8 آبان 1400
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: طرح واکسیناسیون سیار با هدف واکسینه کردن سالمندان و بیماران بستری در منزل که توان مراجعه به مراکز واکسیناسیون کرونا را ندارند در شهرستان بوشهر در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی اظهار داشت: برای اینکه جامعه به روال عادی فعالیت‌های خود بازگردد و مجدداً کسب‌وکارها رونق بگیرد، همچنین دوباره شاهد پیک بالای کرونا و از دست دادن عزیزانمان نباشیم پوشش واکسیناسیون کرونا به حد مطلوبی برسد.
وی افزود: در جهت ارائه خدمات به سالمندان بیماران بستری در منزل مرکز بهداشت شهرستان بوشهر تمهیداتی را فراهم نموده است تا افراد دارای مشکلات جسمی و سالمندانی که به هر دلیلی امکان مراجعه مراکز واکسیناسیون را ندارند خدمات واکسیناسیون را در منزل توسط واحدهای سیار دریافت نمایند.
این مقام مسئول بیان داشت: تیم واکسیناسیون سیار شامل یک پزشک، واکسیناتور و یک ثبت‌کننده است که همه‌روزه به غیر از جمعه‌ها در شیفت صبح آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز است.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر تأکید داشت: شهروندان برای دریافت این خدمات می‌توانند شماره تلفن و نشانی دقیق منزل خود را به مرکز خدمات جامع سلامت محل زندگی خود ارائه نمایند تا در زمان‌بندی مقرر واحدهای سیار خانه به خانه برای تزریق واکسن به نشانی این افراد اعزام شوند.
وی خاطرنشان کرد: با وجود تزریق واکسن همچنان باید شیوه‌نامه‌های بهداشتی مانند استفاده مداوم از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی و پرهیز از دورهمی‌ها و سفرهای غیرضروری را رعایت کنیم تا در کنار واکسیناسیون عمومی بتوانیم کرونا را در جامعه مهار کنیم.
انتهای پیام/ا.س ۳۰۰۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون     خانه.به.خانه     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   8 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >