رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
دومین پایگاه واکسیناسیون موقت شهرستان بوشهر در مسجد فاطمه الزهرا (س) افتتاح شد

12 آبان 1400
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: دومین پایگاه واکسیناسیون سیار شهرستان بوشهر در مسجد فاطمه الزهرا (س) افتتاح و در حال خدمت‌رسانی به همشهریان است.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی بیان داشت: در جهت کنترل ویروس کرونا و بنا بر اعلام نیاز وزارت بهداشت برای افزایش ظرفیت تزریق واکسن، پایگاه موقت تزریق واکسن کرونا در مسجد فاطمه الزهرا (س) شهر بوشهر راه‌اندازی شد.
وی هدف از راه‌اندازی این پایگاه واکسیناسیون را دسترسی سریع‌تر و آسان‌تر همشهریان ساکن در مرکز شهر از جمله کسبه، بازاریان و عموم افراد دانست و اضافه کرد: این عزیزان می‌توانند نسبت به دریافت واکسن‌های مورد تأیید وزارت بهداشت از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۲ ظهر در مسجد فاطمه الزهرا (س)(معروف به پیرزن) اقدام کنند.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر با تأکید بر اینکه، اولین واکسن، بهترین واکسن است، افزود: از تمامی افرادی که تاکنون موفق به دریافت واکسن کرونا نشدند درخواست می‌شود نسبت به واکسیناسیون خود و خانواده‌شان اقدام کنند و در کنار واکسیناسیون کرونا، رعایت پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند.
این مقام مسئول در خصوص واکسیناسیون سالمندان، معلولین و افراد دارای مشکلات جسمی افزود: با توجه به اینکه افراد ناتوان مانند گروهی از سالمندان و معلولین امکان دریافت حضوری واکسن کرونا را ندارند با هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده تیم واکسیناسیون سیار به همراه یک پزشک عمومی باهدف ویزیت و تزریق واکسن به این گروه از جمعیت تحت پوشش مرکز بهداشت شهرستان بوشهر تشکیل و پس از دریافت اطلاعات کاملی مانند نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس و دلیل عدم امکان مراجعه به مراکز تزریق واکسن، تیم مربوطه با حضور در منزل فرد ناتوان یا معلول خدمات واکسن را ارائه می‌کنند.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: تمام هدف ما تزریق واکسن با سرعت هرچه بیشتر و داشتن آسایش و آرامش همشهریان عزیزمان است و خواهشمندیم افرادی که به هر دلیلی اعم از مشغله زیاد یا دوری از مراکز واکسیناسیون تا به امروز واکسن کرونا خود را دریافت نکرده‌اند با مراجعه به اتوبوس‌های سیار، واکسن خود را دریافت نمایند و یاریگر ما در این مسیر باشند.
انتهای پیام/ا.س ۳۰۰۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
افتتاح     پایگاه.واکسیناسیون     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   12 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >