بار اصلی بیماران غیرکرونایی استان در ایام کرونا بر دوش مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر بوده است/ گزارش تصویری

15 آبان 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: بار اصلی بیماران غیر کرونایی استان در ایام کرونا بر دوش مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر بوده است.

دکتر سعید کشمیری در بازدید از این مرکز افزود: در مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر به دلیل وجود دستگاه آنژیوگرافی امکان درمان گرفتگی‌های رگ در ۲۴ ساعت اول وجود داشته و می‌توان بدون اینکه کارکرد قلب کاهش پیدا کند عمر فرد را افزایش داد.
وی تصریح کرد: جان تعداد زیادی از هم استانی‌ها و بعضاً از استان‌های مجاور در این مرکز نجات‌یافته و تمام سعی ما بر این است که این مرکز مجهزتر شده و بیش‌ازپیش پیشرفت کند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای کمک به این مرکز در نظر گرفته‌شده که جا دارد از دکتر درویشی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در توجه به این مرکز قدردانی شود.
دکتر کشمیری در بازدید از بخش MRI مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر افزود: دستگاهMRI موجود در این مرکز از نوع ۱٫۵ تسلا بوده که بسیار ارتقا یافته و به‌روز است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: ما قدردان زحمات مجموعه کادر بهداشت و درمان در ایام کرونا هستیم و تمام تلاش خود را به کارخواهیم بست تا بهترین شرایط کاری را برای آنان فراهم کنیم.
دکتر علی درویشی افزود: در کوتاه‌ترین زمان ممکن تجهیزاتی را به مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر کمک خواهیم کرد که در اولویت‌های کاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بوده تا کمبود تجهیزات پزشکی کمترین دغدغه همکاران ما در این مرکز باشد.
به مناسبت هفته پدافند غیرعامل( ۸ لغایت ۱۵ آبان ماه)، دکتر علی درویشی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر، حمزه اعتماد مدیرکل پدافند غیرعامل استان، عباس جمشیدی فرماندار بوشهر و دکتر سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور در مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر ضمن بازدید از مدافعان سلامت تقدیر کردند.


انتهای پیام/ م.ف1024
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     هفته.پدافند.غیرعامل     دکتر.سعید.کشمیری     دکتر.علی.درویشی        

تاریخ بروز رسانی:   15 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >