دبیر جشنواره «مشارکت اجتماعی سلامت» در استان بوشهر؛
نخستین جشنواره «مشارکت اجتماعی سلامت» برگزار می‌شود

23 آبان 1400
دبیر استانی جشنواره «مشارکت اجتماعی سلامت» در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از برگزاری نخستین جشنواره «مشارکت اجتماعی سلامت» خبر داد.

حجت‌الاسلام محمود عبدالهی اظهار داشت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف توسعه مشارکت‌های اجتماعی در حوزه سلامت، تکریم و تجلیل از اقشار مشارکت‌ها از جمله خیران، تشکل‌های مردم‌نهاد، گروه‌های داوطلب، شرکت‌های فعال در حوزه(مسئولیت اجتماعی) CSR و گردآوری آثار و تولیدات هنری، فرهنگی، علمی و ادبی در حوزه مشارکت اجتماعی اولین رویداد و «جشنواره مشارکت اجتماعی حوزه سلامت» را برگزار کند.
وی با بیان اینکه این جشنواره در حیطه‌های «آموزش پژوهش و فناوری»، «هنری»، «محصولات خبری و رسانه‌ای»، «ایده‌های نوآورانه» است تصریح کرد: این جشنواره بخش‌های مختلفی دارد که عموم شهروندان، دانشجویان و دانش‌آموزان سراسر کشور می‌توانند در آن شرکت کنند.
دبیر استانی جشنواره «مشارکت اجتماعی سلامت» در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: کار داوطلبی، مسئولیت‌پذیری اجتماعی، فردی و سازمانی، مشارکت اجتماعی در بحران‌ها، سرمایه‌گذاری اجتماعی، مشارکت اجتماعی از منظر دین، اخلاق و موانع موجود در جلب مشارکت‌های عمومی از جمله محورهای این جشنواره هستند.
حجت‌الاسلام عبدالهی اظهار داشت: گردآوری آثار نخستین «جشنواره مشارکت‌های اجتماعی سلامت» از ابتدای مهرماه آغاز و تا ۳۰ آذرماه ادامه خواهد داشت.
دبیر استانی جشنواره «مشارکت اجتماعی سلامت» در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به https://festivalsph.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
جشنواره     مشارکت.اجتماعی.سلامت     دبیر.جشنواره     حجت‌الاسلام.محمود.عبدالهی    

تاریخ بروز رسانی:   23 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >