پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت هفته بسیج

30 آبان 1400
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:
 "بسمه‌تعالی
بسیج بیانگر اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی ایران و همچنین نشان‌دهنده رشادت‌ها، جوانمردی‌ها و غیرت مردان و زنان ایران‌زمین است.
احساس مسئولیت و تعهد در برابر انقلاب مهم‌ترین و بارزترین ویژگی بسیج است و بسیجیان به بهترین نحو وحدت و همدلی مردم ایران در دفاع از میهن اسلامی را به ظهور رسانده‌اند.
امروز بسیج گسترده‌ترین شبکه مردمی است که در تحقق رسالت‌ها و آرمان‌های نظام اسلامی ایران از هیچ کوششی دریغ نورزیده و با حضور در همه صحنه‌های انقلاب از سازندگی و محرومیت‌زدایی تا پیشرفت‌های علمی و اکنون در تعامل با نظام سلامت برای مقابله با بیماری کرونا افتخارات و دستاوردهای قابل‌توجهی را در راستای خودکفایی به نمایش گذاشته است.
اقدامات ارزنده بسیجیان در خدمت‌رسانی جهادی و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به آحاد مردم، بخصوص همکاری تنگاتنگ برای مقابله با ویروس کرونا در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی مشهود و ستودنی بود که جا دارد به نمایندگی از مدافعان سلامت استان بوشهر از سردار علی رزمجو فرماندهی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر و تمامی نیروهای سپاهی و بسیجی استان تشکر و قدردانی بکنم.
 نگاهی به نقش‌آفرینی بسیج در مقابله با کرونا نشان‌دهنده این است که بسیجیان جزء نخستین گروه‌هایی بودند که در میدان مبارزه با کرونا حضور پیدا کردند و با تهیه الکل و ساخت لباس و ماسک سعی کردند تا مایحتاج اولیه بهداشتی موردنیاز کادر درمان و سپس جامعه را تأمین کنند.
همچنین گروه‌های بسیج محلات در اکیپ‌های مختلف به میان جامعه آمدند و با ضدعفونی کردن معابر و مکان‌های پرتجمع، مدافعین سلامت را در این مسیر یاری کردند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای معظم انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، روز و هفته بسیج را به تمامی بسیجیان بصیر و دریادل تبریک عرض می‌نمایم و از درگاه ایزدمنان سربلندی و افتخار را برای ایران اسلامی خواستارم.
سعید کشمیری
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر "

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     هفته.بسیج     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   30 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >