مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان دشتستان :
در طی هفته بسیج، مناطق کم برخوردار شهرستان از خدمات درمانی تخصصی رایگان بهره‌مند شدند

9 آذر 1400
مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان دشتستان گفت: در هفته بسیج با اعزام پزشکان متخصص، دندانپزشک و عمومی به مناطق کم برخوردار بخش‌های مختلف شهرستان، ۳۶۰ نفر از خدمات درمانی رایگان بهره‌مند شدند.

دکتر ایرج شولی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: دسترسی آسان مردم مناطق محروم به پزشک و ارائه رایگان خدمات ویزیت و همچنین ایجاد آمادگی بیشتر جامعه پزشکی در مقابله با حوادث پیش‌بینی‌نشده و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و انقلاب از اهداف اجرای طرح اعزام پزشکان است.
وی تصریح کرد: در طی سال با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی استان و شبکه بهداشت و درمان دشتستان، پزشکان متخصص و عمومی  در مناسبت‌های مختلف مانند هفته بسیج، هفته دفاع مقدس، دهه فجر و به فراخور نیاز مناطق کم برخوردار و با توجه به اینکه پزشک متخصص در دسترس ندارند به این مناطق اعزام می‌شوند.
دکتر شولی بیان داشت: ارائه خدمات درمانی به بیماران به‌صورت رایگان انجام‌شده و اگر بیماری نیاز به اقدامات درمانی تکمیلی مانند آزمایش، سونوگرافی، بستری در بیمارستان یا جراحی داشته باشد به مراکز درمانی ارجاع داده می‌شود.
مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان دشتستان  اظهار کرد: پیش از شیوع بیماری کرونا اعزام پزشکان بسیجی به‌صورت اکیپی صورت می‌گرفت ولی در حال حاضر با توجه به شیوع بیماری کرونا، اعزام پزشک به‌صورت تک تخصصی در هر منطقه انجام می‌گیرد.
دکتر شولی از تمامی پزشکان متخصصی که در مناسبت‌های مختلف در ارائه خدمات درمانی به مردم مناطق کمتر برخوردار پیشگام هستند قدردانی کرده و نقش رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان در تداوم اعزام پزشکان در مناسبت‌های مختلف را کلیدی و مؤثر برشمرد.

انتهای پیام/س.غ/۳۰۳۰٫
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
هفته.بسیج     بسیج.جامعه.پزشکی     دکتر.ایرج.شولی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   9 آذر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >