مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
کاشت 50 اصله درخت در محوطه دانشگاه به مناسبت روز درختکاری/ بهسازی سیستم زهکشی دانشگاه

18 اسفند 1400
مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با توجه به هزینه بالای نگهداری و هرس درختان موجود در فضای سبز، با برنامه‌ریزی صورت گرفته تاکنون بالغ‌بر 50 اصله درخت (نارنج) در این دانشگاه کاشته شده است.

مهندس امین صداقت بابیان اتمام عملیات اجرایی پروژه بهسازی محوطه و فضای سبز ستاد مرکزی دانشگاه افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون با عزم جدی این مدیریت در راستای بهبود فضای فیزیکی و محوطه‌سازی ستاد مرکزی اقدامات مؤثری بااعتبار بالغ‌بر دو میلیارد ریال به انجام رسیده است.
وی با اشاره به اهمیت ایجاد فضای سبز در محیط‌های اداری در کنار لزوم صرفه‌جویی در مصرف آب با توجه به بحران کم‌آبی در سطح استان از اجرای سیستم آبیاری قطره‌ای و بهبود فضای سبز محوطه دانشگاه خبر داد.
مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: از سایر اقدامات صورت گرفته، رنگ‌آمیزی جداول و بهبود پیاده‌روهای دانشگاه بوده است.
سیستم زهکشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بهسازی خواهد شد
مهندس امین صداقت اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین پروژه‌هایی که تمام تلاش خود را برای انجام و تأمین اعتبار آن به کار خواهیم بست اجرای سیستم زهکشی بوده که هرساله در مواقع بارندگی موجب بروز مشکلاتی برای ارباب‌رجوع و کارکنان می‌شود.

انتهای پیام/ م.ف۱۰۲۴

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
روز.درختکاری     مهندس.امین.صداقت     مدیر.امور.پشتیبانی    

تاریخ بروز رسانی:   18 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >