معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم:
تمام مراکز خدمات جامع سلامت و واکسیناسیون در ایام نوروز سال ۱۴۰۱ در شهرستان دیلم فعال خواهند بود

25 اسفند 1400
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دیلم گفت: تمام مراکز خدمات جامع سلامت و واکسیناسیون کرونا در ایام نوروز سال ۱۴۰۱ در شهرستان دیلم فعال خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دیلم، انتقام عزیز زاده در جلسه هماهنگی ایام نوروز شهرستان دیلم عنوان کرد: در سالی که گذشت همکاری و هماهنگی مجموعه بهداشت و درمان علی‌الخصوص در امر واکسیناسیون بسیار خوب بوده و ازنظر عملکرد با توجه به جلسات برگزارشده در سطح استان، در بسیاری از شاخص‌ها ازلحاظ میانگین بالاتر از سطح تعیین‌شده بودیم و در برخی هم مشکل داشتیم که جهت ارتقاء آنها باید تلاش نماییم.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دیلم افزود: تمامی مراکز واکسیناسیون ما در ایام نوروز دایر خواهند بود تا خللی در امر واکسیناسیون رخ ندهد.
وی اظهار داشت: کلیه خدمات واکسیناسیون در همه گروه‌های سنی، مراقبت مادران باردار و کودکان و کلیه گروه‌های سنی، گرفتن نمونه هیپوتیروئیدی نوزادان، خدمات دندانپزشکی، خدمات پزشک، گرفتن نمونه کرونا از موارد مشکوک در مرکز منتخب کرونا نیز انجام می‌شود.
عزیز زاده اضافه کرد: همچنین بازرسین بهداشت محیط از مراکز عرضه مواد غذایی، بازرس نظارت بر درمان و امور دارویی از مراکز درمانی و داروخانه‌های سطح شهر بازدیدهای لازم را انجام می‌دهند.
انتهای پیام/ م.ب ۳۰۶۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم     فعالیت.نوروزی.مراکز     نوروز.1401     معاون.بهداشت.شبکه     انتقام.عزیززاده    

تاریخ بروز رسانی:   25 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >