سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر:
لزوم تدوین برنامه جامع درمان استان از ۱۴۰۱ تا ۱۴۰۵/ گزارش تصویری

16 فروردين 1401
دکتر احمد یزدان پناه با حضور در بیمارستان زینبیه خورموج، ضمن قدردانی از تلاش‌های ارزنده مدافعان سلامت در خدمت‌رسانی به بیماران، روند ارائه خدمت در این مرکز درمانی را موردبررسی قرار داد.

وی تصریح کرد: تیم مدیریتی جدید دانشگاه تمام توان خود را برای حمایت از ارائه خدمات باکیفیت و ایمن به مردم شهرستان دشتی به کار خواهد بست و با توکل بر خدا، همدلی و همراهی انتظار می‌رود شهرستان دشتی در جایگاه بالاتر قرار گیرد. ایشان اظهار داشتند: مساعدت لازم جهت به حداقل رساندن مشکلات درمانی این مرکز را خواهند داشت.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه گفت: می‌توان با تقویت نیروی انسانی و متخصص، مسیر موفقیت را هموارتر از گذشته کنیم.
دکتر یزدان پناه تاکید کرد: اگر برنامه جامع جهت درمان استان وجود نداشته باشد و نقشه راه مشخص نباشد، موفق نخواهیم بود. ازاین‌رو نسبت به تشکیل کمیته برنامه جامع در ستاد و در بیمارستان‌ها اقدام کرده‌ایم تا ضمن هدف‌گذاری‌های صحیح، بتوان برنامه‌ها را به‌صورت جامع و کامل اجرا کرد.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در سفر کاری به شهرستان دشتی ضمن بازدید از بیمارستان زینبیه، بیمارستان محلی امام صادق (ع) کاکی و درمانگاه شبانه‌روزی کوثر بسیجیان خورموج که با همراهی امام‌جمعه و فرماندار شهرستان بود، از بخش‌های مختلف این مراکز بازدید کرده و در نشست با گروه مدیریتی بیمارستان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن‌ها و روند خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان دشتی قرار گرفت.
انتهای پیام/ ش.م 2060
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     بیمارستان.زینبیه     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   16 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >