سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بازگشت شهرستان گناوه به شرایط زرد کرونایی / بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر بستری نیست

17 ارديبهشت 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بر اساس آخرین رنگ‌بندی کرونایی، شهرستان بوشهر از وضعیت زرد به آبی و گناوه از وضعیت آبی به زرد تغییر وضعیت دادند.

دکتر حسن ملکی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که ابتلای ۴ مورد از آن‌ها به کرونا قطعی بوده است.
۴۱ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در حال حاضر ۴۱ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر بیماری در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر بستری نیست.
ثبت دو فوتی جدید کرونایی
دکتر ملکی زاده درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر گفت: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته دو آقای ۷۲ و ۷۵ ساله باسابقه بیماری زمینه‌ای به دلیل ابتلاء به کرونا جان خود را از دست دادند.
وی افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۱۴ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای ۲ مورد به کرونا قطعی بوده است.
دکتر ملکی زاده تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲ هزار و ۱۶۲ از هم استانی‌های عزیزمان به علت ابتلای به این ویروس جان خود را از دست‌داده‌اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۰۴ هزار و ۴۰۴ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
وی تصریح کرد: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: تعداد شهرستان‌های با وضعیت زرد و آبی در استان بوشهر بدون تغییر باقی مانده است.
دکتر ملکی زاده با اشاره به اینکه استان بوشهر پنج شهرستان آبی و پنج شهرستان زرد دارد، خاطرنشان کرد: بر اساس آخرین رنگ‌بندی کرونایی، شهرستان بوشهر از وضعیت زرد به آبی و گناوه از وضعیت آبی به زرد تغییر وضعیت دادند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: در حال حاضر شهرستان‌های جم، دیر، تنگستان، دیلم و گناوه در وضعیت زرد و شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، دشتی، عسلویه و کنگان در وضعیت آبی قرار دارند.

انتهای پیام / م.غ ۱۰۲۳

 آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
    کرونا     کووید19     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     آمار.کرونا     رئیس.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر    
   

تاریخ بروز رسانی:   17 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >