سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم معارفه شد

18 خرداد 1401
آیین تکریم و معارفه روسای سابق و جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم با حضور سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرماندار، بخشداران و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، در این آیین ضمن تقدیر از دکتر فرید ده بزرگی، هادی جوانبخت به‌عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم منصوب شد.
در حاشیه این آیین سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در راستای رشد جمعیت عنوان کرد: آمارها نشان می‌دهد میانگین تعداد فرزندانی که در استان بوشهر متولد می‌شوند، کمتر از افرادی است که فوت می‌کنند با این وضعیت جمعیت استان کاهش پیدا می‌کند.
دکتر قاسم برجویی فرد یادآور شد: این در حالی است که نرخ باروری در سال ۱۳۶۹ که شعار فرزند کمتر زندگی بهتر مطرح بود بین ۵ تا ۶ اعلام می‌شد.
وی اضافه کرد: برای اینکه جمعیت ثابت بماند هر زوج به‌طور متوسط باید ۲.۱ بچه به دنیا بیاورند که به آن میزان جایگزینی جمعیت گفته می‌شود که امروز این عدد در استان بوشهر ۱.۴ و میزان خطرناکی است.
سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: پیش‌بینی می‌شود ۲۰ سال آینده، جمعیت سالمندان ایران به‌طور تقریبی ۲ برابر شود که این روند در دیگر کشورها طی ۱۰۰ سال اتفاق افتاده است.
سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز گفت: امیدوارم بتوانیم در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و توصیه‌های مقام معظم رهبری در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم شریف شهرستان دیلم موفق باشیم.
مهندس هادی جوانبخت افزود: هدف اصلی شبکه بهداشت و درمان رساندن خدمات بهداشتی و درمانی در دسترس برای عموم مردم بوده که این امر با اتحاد و هم‌دلی بین کلیه پرسنل و سایر و نهادها شهرستان امکان‌پذیر خواهد بود.
انتهای پیام/ م.ب 3060

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     معاون.بهداشت     دکتر.قاسم.برجوئی‌فرد     شهرستان.دیلم        

تاریخ بروز رسانی:   18 خرداد 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >