ارتقای علمی پنج عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

25 امرداد 1401
در احکامی جداگانه از طرف سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر عامر یزدانپرست و دکتر بهرام احمدی از مرتبه استادیاری به دانشیاری و دکتر حسین قائدی، دکتر شرافت اکابریان و دکتر آزاده عازمیان از مربی به مرتبه استادیاری ارتقا یافتند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این احکام آورده است: تلاش‌های خالصانه‌ای که برای اعتلای علمی و تعالی معنوی دانشگاه صورت می‌پذیرد از مصادیق باقیات‌الصالحات به شمار می‌رود و در پرونده اعمال، درخشان و جاودان باقی خواهد ماند.
دکتر حسن ملکی زاده افزوده است: تحقق اهداف متعالی و آرمان‌های علمی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مرهون نقش‌آفرینی و سربلندی سرداران عرصه‌های علم و معنویت و جهادگران عرصه‌های تحقیق و فن‌آوری خواهد بود. دوام عزت و توفیقات روزافزون شما را از درگاه خداوند تبارک‌وتعالی مسألت دارم.
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، ارتقای علمی این اساتید در چهاردهمین جلسه هیئت ممیزه مستقل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به تصویب رسیده است.

 انتهای پیام / ط.ش 2010

برای مشاهده رزومه دکتر عامر یزدانپرست اینجا کلیک کنید

برای مشاهده رزومه دکتر بهرام احمدی اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
ارتقا.علمی     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     دکتر.عامر.یزدانپرست     دکتر.بهرام.احمدی     دکتر.حسین.قائدی     دکتر.شرافت.اکابریان    
دکتر.آزاده.عازمیان        

تاریخ بروز رسانی:   25 امرداد 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >