رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
تغییرات مثبت زیرساختی بیمارستان شهید گنجی در حوزه خدمات درمانی نیز ادامه یابد

28 شهريور 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: ادامه روند تغییرات مثبت صورت گرفته در بهبود زیرساخت‌های بیمارستان شهید گنجی برازجان باید با ارتقاء کیفیت خدمات درمانی صورت پذیرد.

ماریا خویش دوست در آیین معارفه سرپرست جدید بیمارستان شهید گنجی گفت: بیمارستان شهید گنجی با درایت مهندس جلال پور و همراهی همه‌جانبه کادر سلامت و کادر پشتیبانی خود توانست باوجود شرایط ناپایدار و در اوج بحران کرونا از مشکلات با موفقیت گذر کند.
خویش دوست با ابراز قدردانی از زحمات سرپرست پیشین بیمارستان شهید گنجی افزود: این موفقیت حاصل کار گروهی و همدلی مسئولین شهرستانی با بیمارستان بود.
وی ضمن تبریک به سرپرست جدید بیمارستان شهید گنجی گفت: خوشحالیم که یکی از متخصصان متعهد، بومی و خوش‌نام در شهرستان دشتستان با قبول مسئولیت ادامه‌دهنده تغییرات صورت گرفته در بیمارستان گنجی می‌شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با دعوت از مسئولان استانی و شهرستانی برای حمایت از سرپرست جدید بیمارستان گنجی خاطرنشان کرد: باید همگی تمام توان و تلاش خود را برای ارتقاء کیفیت خدمات به‌منظور افزایش رضایتمندی مردم به کاربندیم.
آیین تکریم و معارفه سرپرستان قدیم و جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی، امام‌جمعه شهر برازجان، معاون فرماندار دشتستان و رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان در سالن اجتماعات این بیمارستان برگزار و ضمن قدردانی از تلاش‌های مهندس جلال پور، دکتر آزاد فر به‌عنوان سرپرست جدید این بیمارستان معرفی شد.

انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


خبر مرتبط:
سرپرست جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان معارفه شد/ گزارش تصویری


امام‌جمعه برازجان: افزایش رضایتمندی از خدمات، مهم‌ترین رسالت سرپرست جدید بیمارستان شهد گنجی است


کلمات کلیدی:
معارفه     بیمارستان.شهید.گنجی     رئیس.شبکه.بهداشت.درمان     ماریا.خویش‌دوست        

تاریخ بروز رسانی:   29 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >