تقدیر از امام‌جمعه شهرستان گناوه به دلیل نقش بی‌بدیل وی در ارتقای حوزه سلامت شهرستان

4 آبان 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: از امام‌جمعه شهرستان گناوه به دلیل نقش بی‌بدیل وی در ارتقای حوزه سلامت شهرستان تقدیر شد.

دکتر عصمت حیدری در این آئین که با حضور رئیس دبیرخانه امنیت و سلامت غذایی و مسئول امور هماهنگی حوزه مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در محل دفتر امام‌جمعه شهرستان گناوه برگزار شد افزود: نقش مؤثر امام‌جمعه محبوب شهرستان گناوه در جلب مشارکت خیرین حوزه سلامت و همراهی و همدلی با پرسنل حوزه بهداشت و درمان، به‌خصوص در دوران همه‌گیری کرونا، فراموش ناشدنی است.
دکتر عیسی صفوی، رئیس دبیرخانه امنیت و سلامت غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن تأکید بر نقش بسیار تأثیرگذار امام‌جمعه شهرستان گناوه در آموزش و اطلاع‌رسانی در حوزه سلامت گفت: همیشه با همفکری و همراهی ایشان راه برای حل مشکلات مرتبط با سلامت در شهرستان گناوه هموارشده است.
حجت‌الاسلام محمود عبدالهی، مسئول امور هماهنگی حوزه مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز به تبیین جایگاه امامان جمعه در ارتباط با سلامت شهروندان پرداخت و گفت: در این راستا نقش امام‌جمعه شهرستان گناوه در جلب حمایت خیرین به‌منظور مشارکت در حوزه سلامت بسیار مهم و راهگشا بوده است.
با حضور رئیس دبیرخانه امنیت و سلامت غذایی استان بوشهر، مسئول امور هماهنگی حوزه مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در محل دفتر امام‌جمعه شهرستان گناوه با اهدای لوح تقدیر از طرف وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از خدمات ارزنده حجت‌الاسلام رکنی حسینی امام‌جمعه شهرستان گناوه در حوزه سلامت قدردانی شد.

انتهای پیام/ م.ن 3080

 آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تقدیر     امام.جمعه     دکتر.عصمت.حیدری     حجت‌الاسلام.محمود.عبدالهی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    
   

تاریخ بروز رسانی:   4 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >