معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
سلامت روان، گمشده سازمان‌ها و نشست‌های آنان است

25 بهمن 1401
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: سلامت روان و اهمیت آن برای جامعه، گمشده سازمان‌ها و نشست‌های آنان است.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر قاسم برجوئی‌فرد در نشست کارشناسان روان مراکز خدمات جامع سلامت استان بوشهر اظهار داشت: باید تلاش کنیم که اهمیت سلامت روان برای جامعه را بیشتر کنیم و از این راه آسیب‌های اجتماعی را کاهش دهیم.
این مسئول بهداشتی با بیان اینکه کارهای روزمره در محیط کار مهم است افزود: بااین‌حال باید پا را فراتر از کارهای روزانه گذاشت و با داشتن نقشه جامع و هم‌گرایی نیروهایی که به‌صورت فردی تلاش می‌کنند، میدان تأثیرگذاری خود را بیشتر کنیم.
امروزه بهداشت فقط خانه بهداشت نیست
دکتر برجوئی‌فرد تأکید کرد: امروزه بهداشت فقط نشستن در خانه بهداشت و مراکز بهداشتی نیست بلکه باید با ارتباط‌گیری با محیط پیرامونی و خارج از محیط کار پیگیری سلامت روان جامعه و آسیب‌های اجتماعی باشیم.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: لازم است هر فرد تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارد و مورد بحث و بررسی قرار بگیرد چرا که مدل‌های مبتنی بر شواهد بهترین مدل در تبیین مشکلات است.
دکتر برجوئی‌فرد خاطرنشان کرد: باید مراقب باشیم چرا که امروزه آسیب‌های اجتماعی مانند اعتیاد فقط منحصر به اعتیاد به مواد مخدر نیست چرا که طبق نگاه اعتیاد به دستگاه‌های دیجیتال مانند تلفن همراه نیز ذیل آن قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/ م.ب ۲۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     سلامت.روان     معاون.بهداشت     دکتر.قاسم.برجوئی‌فرد     معاونت.بهداشت        

تاریخ بروز رسانی:   25 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >