کارشناس نظارت بر درمان کنگان:
۳۰ پروانه طبابت پزشکان و پیراپزشکان کنگانی در یک سال گذشته صادرشده است

9 فروردين 1402
کارشناس نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان کنگان گفت: در یک سال اخیر تعداد ۳۰ پروانه طبابت برای پزشکان و پیراپزشکان به‌منظور شروع فعالیت در بخش خصوصی شهرستان کنگان صادرشده است

نسرین شهدوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان اظهار داشت: خوشبختانه تنوع حضور پزشکان متخصص در تخصص‌های مختلف و متناسب با نیاز مردم در کنگان قابل‌توجه است و امیدواریم که با این تنوع و تعدد حضور متخصصین در شهرستان شاهد کاهش مراجعه شهروندان به شهرستان‌های هم‌جوار، بعضاً مرکز استان و استان‌های هم‌جوار باشیم.
وی اضافه کرد: کنگان به‌عنوان قطب درمان جنوب استان، مرکزیت دارد و شاهد جذب روزافزون امکانات تخصصی و تکمیلی‌تر در زمینه‌های مختلف بهداشت و درمان در بخش‌های دولتی و خصوصی هستیم.
شهدوست تصریح کرد: توسعه خدمات در بخش خصوصی به‌عنوان مکمل و تقویت‌کننده خدمات در بخش دولتی است که به ارتقاء کیفیت ارائه خدمات در حوزه سلامت شهرستان و افزایش سطح رفاه و سلامت شهروندان منجر می‌شود.
کارشناس نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان کنگان اظهار داشت: امیدواریم شاهد مشارکت هر چه بیشتر خیرین سلامت و همچنین سرمایه‌گذاران سلامت در جذب امکانات و مراکز تخصصی و فوق تخصصی در شهرستان باشیم.

انتهای پیام/م. س ۳۰۷۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پروانه.طبابت     نسرین.شهدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   11 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >