دوچرخه‌سواری رئیس و هیئت‌رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با همراهی دانشجویان/ نشست با دانشجویان / گزارش تصویری

8 خرداد 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بازدید از خوابگاه دانشجویی پسرانه سینا همراه با هیئت‌رئیسه دانشگاه با دانشجویان مسابقه دوچرخه‌سواری برگزار کردند.

مسابقه دوچرخه‌سواری که به پیشنهاد دکتر حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بود با استقبال دانشجویان همراه شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و هیئت‌رئیسه بعد از مسابقه دوچرخه‌سواری در نمازخانه خوابگاه به‌پای صحبت‌های دانشجویان نشستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست گفت: زندگی در خوابگاه دانشجویی فرصتی است که افراد از اقصی نقاط کشور با آداب‌ورسوم و دیدگاه‌های متفاوت در کنار یکدیگر قرار گرفته و خاطرات خوبی را با هم تجربه کنند.
دکتر حسن ملکی زاده اظهار داشت: طبیعتاً امکاناتی که در محیط خانواده برای دانشجویان مهیا بوده در خوابگاه وجود ندارد و شرایط کاملاً متفاوت و همراه با محدودیت است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشگاه‌ها با توجه به محدودیت‌ها ، بودجه و سرانه خود امکاناتی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهند که قطعاً مانند امکانات محیط خانواده نیست.
دکتر ملکی زاده اضافه کرد: دانشجویان فرزندان ما مسئولین هستند و مطمئناً برای آسایش آنان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
دانشجویان نیز ضمن تشکر از رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه که ضمن بازدید و نشستن پای صحبت‌های دانشجویان، لحظاتی را فراهم کردن که لبخند بر لبانشان نقش ببندد، مسائل و مشکلات خود در زمینه خوابگاهی را بیان کردند.
اعضای هیئت‌رئیسه نیز به سؤالات و دغدغه‌های دانشجویان پاسخ گفتند.
در این بازدید دکتر حیدر عزیز نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر مرادعلی فولادوند معاون آموزشی، دکتر حسین قائدی معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر قاسم برجوئی فرد معاون بهداشت، دکتر نادر شکیب آزاد رئیس دانشکده پزشکی، دکتر صدیقه خیراندیش رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسولان معاونت فرهنگی و دانشجویی حضور داشتند.
 

انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     خوابگاه.پسرانه.سینا     رییس.دانشگاه     دوچرخه.سواری    

تاریخ بروز رسانی:   8 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >