معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
لزوم استمرار خدمات‌رسانی یا رعایت شان و کرامت مراجعین به بیمارستان‌ها/ بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه در مسیر توسعه و پیشرفت/ گزارش تصویری

22 امرداد 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: استمرار خدمات‌رسانی یا رعایتشان و کرامت مراجعین در بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر لازم و ضروری است.

دکتر احمد یزدان پناه در گفت‌وگو با روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: خدمات درمانی ارزشمندی در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه انجام می‌شود ولی به دلیل اینکه تعامل میان بیمار و درمانگر به‌خوبی شکل نمی‌گیرد، گاهی بیمار و همراه از نوع خدمات و نحوه انجام آن آگاه نمی‌گردد.
وی ضمن تقدیر از تلاش همکاران گفت: در گام اول لازم است پزشک، پرستار یا کارمند مراقبت درمانی خود را معرفی کرده و در مورد اقدامی که نیاز است بر روی بیمار انجام گیرد به وی و همراهان توضیح داده و به سؤالات آنان نیز پاسخ دهند.
دکتر یزدان پناه با اشاره به تعهد مدیریت ارشد در اداره سازمان تصریح کرد: انتصاب مدیریت جدید بیمارستان که سابقه مدیریتی در بخش بهداشت و درمان دارند فرصتی مغتنمی است تا با توجه به اینکه برخی زیرساخت‌های بهداشتی این مرکز درگذر زمان دچار استهلاک شده با مطالعه و تحقیق طرح‌های توسعه‌ای بیمارستان پیشنهاد و با تأمین اعتبار عملیاتی گردد، در این راستا لازم است طرح توسعه فضای فیزیکی اورژانس، بهسازی اتاق عمل بیمارستان و احداث بخش ویژه در اولویت کار قرار گیرد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خوشبختانه نیروی متخصص هم به لحاظ تنوع و هم تعداد وضعیت مناسبی وجود دارد هرچند در برخی رشته‌ها کمبود کشوری داریم و انتظار داریم از ظرفیت متخصصین در درمانگاه‌های تخصصی و با تعرفه دولتی به‌منظور محافظت مالی شهروندان بهره بیشتری برده شود. ان‌شاءالله در توزیع نیروی متخصص سال جدید هم به این ظرفیت افزوده می‌شود. برای مثال بخش جراحی مغز و اعصاب و چشم بیمارستان تقویت می‌گردد از ارجاع بیماران به مرکز استان تا حد امکان جلوگیری گردد.
دکتر یزدان پناه خاطرنشان کرد: خوشبختانه پتانسیل مناسبی در زمینه حضور خیرین در شهرستان وجود دارد و اقدامات ارزشمندی صورت گرفته که نیاز است این کمک‌ها هدفمند و برنامه‌ریزی گردد. در همین راستا مقرر شد جلسه‌ای با حضور خیرین با محوریت بیمارستان‌های گناوه تشکیل گردد.
بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه پانزدهمین مقصد تیم معاونت درمان در پایش عملکرد مراکز درمانی استان بوشهر بود.
در بازدید جامع از بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه تمامی مدیران حوزه ستادی معاونت درمان از بخش‌های درمانی و پشتیبانی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه بازدید کردند و جلسه جمع‌بندی بازدید با حضور رئیس شبکه، روسای بیمارستان سوختگی امیرالمؤمنین (ع) و مدیران بخش‌های بیمارستان حضور داشتند.


انتهای پیام/ع.چ 3060
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     بیمارستان.امیرالمومنین(ع)     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   22 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >