در ۴ ماهه اول سال جاری؛
۳۰۰۰ خدمت ام.آر.ای در بیمارستان قلب بوشهر انجام شده است

28 امرداد 1402
رئیس بیمارستان قلب بوشهر از انجام بیش از سه هزار خدمت ام.آر.ای در این بیمارستان در ۴ ماهه اول سال جاری خبر داد.

دکتر اصغر بحرانی در حاشیه بازدید دوره‌ای از بیمارستان قلب در مصاحبه با روابط عمومی بیمارستان قلب بوشهر اظهار داشت: در این مدت تعداد هزار و ۵۸ نفر خدمت آنژیوگرافی و ۳۶۸ نفر خدمت آنژیوپلاستی در بیمارستان قلب دریافت کرده‌اند.
وی افزود: تعداد ۷۳ عمل جراحی قلب در ۴ ماهه اول سال جاری توسط جراحان مجرب بیمارستان قلب بوشهر انجام شده است.
رئیس بیمارستان قلب بوشهر گفت: تمامی خدمات ارائه شده در این بیمارستان با تعرفه دولتی انجام می‌شود و این بیمارستان باوجود پزشکان متخصص مقیم، به‌صورت شبانه‌روز آماده ارائه خدمت‌رسانی به بیماران است.
وی بابیان اینکه در ۴ ماهه اول سال جاری تعداد ۳ هزار و ۲۷۲ خدمت ام.آر.ای در این بیمارستان انجام شده است افزود: با توجه به بازدیدهای دوره‌ای که از واحدهای مختلف این بیمارستان انجام می‌شود، تمامی بخش‌ها و واحدهای تابعه بیمارستان باید دارای استانداردهای تعریف‌شده باشند که خوشبختانه تمامی بخش‌ها از گواهی استاندارد برخوردار می‌باشند.
دکتر بحرانی تأکید کرد: دو بخش باقیمانده رختشویخانه و آشپزخانه است که با در نظر گرفتن فضای فیزیکی موجود نسبت به استانداردسازی آن‌ها اقدامات لازم صورت گرفته است.
 وی ادامه داد: با توجه به ابلاغ سیاست‌های کلی جوانی جمعیت و اینکه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مجری اصلی اجرای این قانون است، امور رفاهی دانشگاه نسبت به نام‌نویسی همکاران متقاضی استفاده از مهدکودک جدید اقدام نموده است.
دکتر بحرانی گفت: دریافت تأییدیه‌های معاونت غذا و دارو برای واحدهای داروخانه و انبار دارو در بیمارستان قلب یکی از اقدامات مهمی بود که پس از استانداردسازی لازم در سال ۱۴۰۰ انجام شده است و در حال حاضر بهسازی فضای فیزیکی موجود این واحد نیز به ارائه خدمت باکیفیت مراجعات می‌پردازد.
وی اضافه کرد: به‌منظور پیشگیری از بروز کوتاهی یا اهمال در انجام خدمات بیمارستانی نسبت به بازرسی‌های متعدد اهتمام لازم صورت گرفته است.
رئیس بیمارستان قلب بوشهر بابیان اینکه دریافت گزارش مستند مردمی از جمله مواردی است که می‌تواند در ارتقای خدمت‌رسانی مؤثر باشد، خاطرنشان کرد: بیماران یا همراهان می‌توانند شکایات خود را از طریق تماس با سامانه ۱۹۰ یا مراجعه به واحد رسیدگی به شکایات بیمارستان و یا اداره نظارت دانشگاه پیگیری نمایند.
انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     ام.آر.ای     دکتر.اصغر.بحرانی     بیمارستان.قلب.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   28 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >