پانسیون و سرایداری چهار روستایی گناوه افتتاح شد

8 شهريور 1402
در پنجمین روز از هفته دولت، با حضور فرماندار، بخشدار ریگ، معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و جمعی از مسئولین شهرستانی و محلی پانسیون پزشک، ماما و سرایداری مرکز خدمات جامع سلامت امام حسن مجتبی (ع) روستای چهار روستایی از توابع بخش ریگ شهرستان گناوه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در آئین افتتاح این پروژه، ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر گفت: توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت در مناطق کمتر برخوردار یکی از اولویت‌های مهم دولت سیزدهم است که این پروژه نیز، در این راستا احداث گردید.
عصمت حیدری افزود: این پروژه به‌منظور تسهیل در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به جمعیتی بالغ‌بر ۳ هزار و ۸۰۰ نفر با زیربنای ۱۷۰ مترمربع بااعتباری بالغ‌بر ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی محرومیت‌زدایی طی یک سال احداث و به مرحله بهره‌برداری رسید.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از فرماندار، بخشدار ریگ، دهیاری، رئیس و اعضای شورای اسلامی و روستای چهار روستایی که از مرحله آغاز عملیات اجرایی تا مرحله بهره‌برداری از این پروژه، با حوزه بهداشت و درمان همکاری داشتند قدردانی کرد.

انتهای پیام/ ر.د ۳۰۸۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
افتتاح     هفته.دولت1402     پانسیون     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   8 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >