رئیس بیمارستان کنگان خبر داد؛
تصویب بودجه ۳۰ میلیارد تومانی برای بیمارستان کنگان/ رشد ۴ برابری بودجه تصویبی برای بیمارستان کنگان

11 شهريور 1402
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان از رشد ۴ برابری بودجه تصویبی کمیته برنامه‌ریزی شهرستان کنگان در سال ۱۴۰۲ به این مرکز درمانی خبر داد.

دکتر سیده انسیه سجادی زاده عنوان کرد: رشد ۴ برابری اعتبارات کمیته برنامه‌ریزی شهرستان کنگان برای بیمارستان کنگان، نشان از نگاه بلند و سلامت‌محور فرماندار و اعضای کمیته برنامه‌ریزی نسبت به حوزه درمان دارد؛ محلی که به‌جز شهرستان کنگان، مراجعین شهرستان‌های مجاور و خانواده بزرگ صنعت را نیز پوشش می‌دهد.
وی با اشاره به اینکه اعتبار مصوب برای سال جاری ۲۹ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان است، گفت: اعتبارات مصوب شده در سال گذشته ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده است که ۴ میلیارد تومان از این اعتبار برای کلینیک تخصصی شهید هاشمی، ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای تجهیزات بیمارستان، ۷۰۰ میلیون تومان برای پانسیون و ۵۰۰ میلیون تومان برای سرب کوبی اتاقک سی‌تی‌اسکن دوم بیمارستان کنگان تخصیص یافته بود.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان خاطرنشان کرد: از اعتبارات پیش‌بینی‌شده برای سال جاری، دو میلیارد تومان از آن برای کلینیک تخصصی شهید هاشمی، پنج میلیارد تومان برای پانسیون و ۲۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان تجهیزات است.
دکتر سجادی زاده ضمن قدردانی از اعضای کمیته برنامه‌ریزی شهرستان کنگان، افزود: قطعاً در کنار همه پیگیری‌هایی که مجموعه ما داشته است، نگاه مثبت و اهتمام جدی اعضای کمیته برنامه‌ریزی شهرستان، موجب تصویب این رقم کم‌سابقه برای بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان شده است.

انتهای پیام/ م.ص ۴۰۲۰آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بودجه.تصویبی     دکتر.سیده‌انیسه.سجادی‌زاده     بیمارستان.امام.خمینی(ره)     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   11 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >