در ۶ ماهه نخست سال جاری صورت پذیرفت؛
انجام بیش از ۱۵۵ هزار تست آزمایشگاهی در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه

11 آذر 1402
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه گفت: در ۶ ماهه نخست سال جاری بیش از ۱۵۵ هزار تست آزمایشگاهی برای مراجعین سرپایی و بستری در این بیمارستان انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه، حسن فخرایی اظهار داشت: آزمایشگاه بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه متشکل از دو بخش سرجیکال و کلینیکال بوده که دو پزشک متخصص پاتولوژی، ۲۰ کارشناس آزمایشگاه و یک نفر متصدی پذیرش در این بخش به صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمت می‌باشند.
وی در ادامه تصریح کرد: در کنار خدمات آزمایشگاهی، بانک خون نیز فعال بوده و در این واحد بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ تست آزمایشگاهی در ۶ ماهه اول سال جاری انجام شده و تعداد هزار و ۱۱۴ کیسه خون در مدت ذکر شده به مصرف رسیده است.
 سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه از وجود تجهیزات با کیفیت و پیشرفته در آزمایشگاه این مرکز خبر داد و عنوان داشت: تجهیزات این بخش شامل دو دستگاه تست گازهای خونی، دو دستگاه اتوآنالایزر، یک دستگاه الیزا، یک دستگاه شیکر پلاکت، یک دستگاه تیشوپرسسور و یک دستگاه میکروتوم است.
فخرایی تأکید کرد: حمایت‌های خیرین کمک شایانی به بهبود ارائه خدمات در این بیمارستان کرده است و امید داریم با استمرار این حمایت‌ها بتوانیم بیش‌ازپیش مشکلات تجهیزاتی و ساختار فیزیکی موجود را ارتقا ببخشیم.
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه خاطرنشان کرد: هدف این مرکز، ارائه خدمات با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن به صورت شبانه‌روزی به مراجعین است و تکریم ارباب‌رجوع، جلب رضایتمندی و اعتماد بیماران از اولویت‌های این بیمارستان است.
انتهای پیام/ م.ک ۴۰۳۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تست.آزمایشگاهی     حسن.فخرایی     بیمارستان.امیرالمومنین     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   11 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >