۱۰ پزشک متخصص در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم جذب شدند

3 دی 1402
رئیس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم از حضور ۹ نفر متخصص جدید و ۱ نفر فوق تخصص بیماری‌های کلیه و مجاری ادراری با همت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و پیگیری‌های مدیریت بیمارستان امام حسین (ع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام حسین (ع) اهرم، دکتر زینب حسینی گفت: تعداد ۹ پزشک متخصص جدید در قالب ۹ رشته تخصصی و یک پزشک فوق تخصص از ابتدای فصل پاییز، در این مرکز جهت خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان شروع به کار کرده‌اند.
دکتر حسینی با تأکید بر اینکه ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات درمانی در سطح شهرستان تنگستان از اولویت‌های اصلی این مجموعه است، گفت: تمام تلاش و دغدغه این مجموعه، ارتقا سطح سلامت مراجعین و افزایش رضایتمندی آنان است.
رئیس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم تصریح کرد: از ابتدای فصل پاییز تاکنون پاییز هم‌زمان با برنامه توزیع پزشکان متخصص در سطح استان بوشهر، تعداد ۹ پزشک متخصص که شامل ۳ متخصص اطفال و نوزادان، یک متخصص داخلی، یک متخصص قلب، یک متخصص رادیولوژی و سونوگرافی، یک متخصص اعصاب و روان و یک متخصص چشم‌پزشکی و یک فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری است به این مجموعه اضافه‌شده است.
 وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با ورود متخصصین یاد شده، بتوانیم گامی مؤثر در جهت رفع کمبودهای درمانی در سطح شهرستان برداریم و با تنوع ارائه خدمات درمانی، دسترسی مردم به امکانات و خدمات تخصصی درمانی تسهیل‌تر شده و شاهد تحول بزرگی در زمینه ارائه خدمات مراقبتی مطلوب به بیماران و ارتقا رضایتمندی آن‌ها باشیم.


انتهای پیام/ م.ق ۴۰۱۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
جذب.متخصص     دکتر.زینب.حسینی     بیمارستان.امام.حسین(ع)     اهرم     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   3 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >