معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر:
جهیزیه مزدوجین مراسم ازدواج دانشجویان به آن‌ها واگذار می‌شود/ دستگاه‌های متفاوتی در حوزه جوانان و ازدواج در استان بوشهر فعال هستند

2 اسفند 1402
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: جهیزیه مزدوجین مراسم ازدواج دانشجویان به آن‌ها واگذار می‌شود.

اکبر پورات در جشن ازدواج دانشجویی دانشجویان نظام سلامت استان بوشهر هم‌زمان با هفته جوان و ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) اظهار داشت: دستگاه‌های متفاوتی در حوزه جوانان و ازدواج در استان بوشهر فعال هستند.
وی تصریح کرد: ترویج ازدواج آسان امری بسیار ضروری است که انتظار است عزیزانی که ازدواج آسان را برای شروع زندگی مشترک انتخاب کردند باید در جهت ترویج آن نیز گام بردارند.
پورات اضافه کرد: جهت پیشبرد طرح ازدواج آسان در استانداری بوشهر برنامه داریم، خانواده‌ها و زوج‌های جوان باید بدانند که الگوی ازدواج آسان برای پیشرفت جامعه امری ضروری بوده و باید به آن اهتمام ورزید.
وی گفت: تلاش بر این است که بحث مسکن و اشتغال به‌عنوان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های جوانان به‌صورت جد توسط استاندار و مسؤولین استانی پیگیری می‌شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: یازدهم اسفند روز جشن ملی ایرانیان خواهد بود و به کوری چشم بدخواهان روز یازدهم اسفند روز جشن ملی و انقلابی برای همه خواهد بود و همه باید برای این جشن بزرگ آماده شویم.
جشن ازدواج دانشجویی دانشجویان نظام سلامت استان بوشهر هم‌زمان با هفته جوان و ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) و با حضور اکبر پورات معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر، دکتر حسن ملکی زاده رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، اعضای هیئت رییسه دانشگاه با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع برگزار شد.
در این جشن ۴۰ سهمیه یاور رضوی به زوج‌های دانشجو داده شد و یکی از زوج‌های جوان که مهریه آن‌ها ۸ سکه بهار آزادی بود هدیه مشهد مقدس توسط مهران خوردبین‌مقدم مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر به آن‌ها داده شد.
همچنین هدایایی نیز به این ۴۰ زوج جوان اهدا شد.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
معاون.سیاسی.امنیتی.اجتماعی     استانداری.بوشهر     ازدواج.دانشجویی     هفته.جوان     اکبر.پورات    

تاریخ بروز رسانی:   2 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >