مقالات برجسته اورژانس پیش بیمارستانی بوشهر در اولین کنگره بین‌المللی نوآوری کشور

5 اسفند 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: مقالات برجسته اورژانس پیش بیمارستانی بوشهر در اولین کنگره بین‌المللی نوآوری کشور ارائه شد.

دکتر سید حسین موسوی اظهار داشت: در نخستین کنگره بین‌المللی نوآوری در اورژانس پیش بیمارستانی ۱۴۰۲ در تهران مقالات متعددی با موضوعات مهم و کاربردی ارائه شدند.
وی تصریح کرد: ازجمله مقالات برتر که در این کنگره توانست امتیاز لازم را به خود اختصاص دهد، مقاله با عنوان طراحی و اجرای خدمات متاورس سلامت در حوادث و اورژانس پیش بیمارستانی که به‌عنوان پوستر پذیرفته‌شده است، می‌توان نام برد.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: مقاله طراحی و اجرای خدمات متاورس نیز توسط سید حسین موسوی تدوین‌شده و در این کنگره موردتوجه قرارگرفته است.
دکتر موسوی با خرسندی از دیگر مقاله نام برد و افزود: مقاله‌ با عنوان بررسی تأثیر آموزش دانشجویان و کارکنان فوریت‌های پزشکی در ارتباط با بیماران دچار اختلالات شنوایی و ارتباطی نیز در این کنگره ارائه‌شده است.
وی تصریح کرد: این مقاله توسط نویسندگان سید حسین موسوی، منوره جمشیدپور و فرزانه مهدیان پور تدوین‌شده و به‌عنوان ارائه‌کننده پوستر در این کنگره به انجام رسید.
دکتر موسوی به مقاله‌ای با عنوان تبیین درس آموخته‌های اولین دوره اعتباربخشی ملی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث ایران نیز اشاره کرد که به‌عنوان ارائه‌کننده سخنرانی در این کنگره منتخب شده و افزود: مقاله تبیین درس آموخته‌های اولین دوره اعتباربخشی ملی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث توسط نویسندگان سید حسین موسوی، منوره جمشید پور، حسن نوری ساروی و فرزانه مهدیان تدوین‌ شده است
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی بوشهر که خود سخنران و عضو اصلی هیئت‌رئیسه مدیریت خطر بلایا در سالن اصلی کنگره بود و سخنرانی در حوزه درس آموخته‌های اعتباربخشی اورژانس ایران و همچنین پاسخ اورژانس پیش بیمارستانی به حوادث شیمیایی را به عهده داشت؛ اذعان کرد: در دنیای امروز، کسب علم، سواد و مهارت همانند چراغی است که راه را برای ما روشن می‌کند و به ما امکان می‌دهد تا بهترین نسخه خود را بسازیم و در هر زمینه‌ای بهترین عملکرد را ارائه دهیم.
در این کنگره پربار علمی، کتاب استانداردهای اعتباربخشی ملی اورژانس پیش بیمارستانی با حضور فعال اورژانس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی شد و این پیشرفت علمی و مهم برای استان تحول‌آفرین، الهام‌بخش و مورد تشویق قرار گرفت.
انتهای پیام/ ز.ن ۵۰۰۰۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
کنگره.بین‌المللی.نوآوری     اورژانس115     دکتر.سیدحسین.موسوی        

تاریخ بروز رسانی:   7 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >