۸ هزار خدمات بهداشتی درمانی در شهرستان گناوه در ایام نوروز ارائه شده است

18 فروردين 1403
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: بیش از ۸ هزار خدمات بهداشتی درمانی در شهرستان گناوه در ایام نوروز ارائه شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، دکتر عصمت حیدری اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروزی و روزهایی که عموم مردم در کنار خانواده و عزیزانشان بودند، مجموعه سلامت شهرستان گناوه به‌صورت شبانه‌روزی خدمات بهداشتی درمانی لازم را به همنوعان خود ارائه دادند و ارائه بیش از ۸ هزار خدمت در حوزه سلامت تنها بخشی از خدمات همکاران در ایام نوروز ۱۴۰۳ است.
وی بیان کرد: ۳ مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی و شبانه‌روزی در ایام تعطیل و ۱۰ مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در روزهای غیر تعطیل در ایام نوروز ۱۴۰۳ فعال بوده و به مراجعین و مسافران خدمت ارائه نموده‌اند که تعداد ۲ هزار و ۵۵۸ خدمت پزشک عمومی ۱۹۴ خدمت دندانپزشکی و هزار و ۳۶۷ خدمت تزریقات و پانسمان و ۳ هزار خدمت به مادران و کودکان ارائه شده است.
دکتر حیدری خاطرنشان کرد: علاوه بر مراکز خدمات جامع سلامت، آزمایشگاه مرکزی و مرکز مشاوره پیش از ازدواج و مراکز هیپوتیروئیدی نیز در این ایام فعال بوده‌اند و به ۸۲۰ نفر در این مراکز خدمات آزمایشگاهی و بالینی ارائه داده‌اند.
وی اضافه کرد در این ایام: یک مورد طغیان بیماری‌های منتقله از آب و غذا در اثر مصرف فست فود گزارش و کنترل شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تأکید کرد: ۱۴ مورد بازرسی و پایش از داروخانه‌ها در طول ایام نوروز توسط کارشناسان امور دارویی شبکه بهداشت و درمان انجام شده است.
انتهای پیام/ ۳۰۸۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
خدمات.درمانی     تعطیلات.نوروزی     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   21 فروردين 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >