به مناسبت هفته سلامت؛
اردوی جهادی به‌منظور ارائه خدمات تخصصی به مردم محله‌های محروم شهر کنگان برگزار شد

1 ارديبهشت 1403
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: اردوی جهادی به مناسبت هفته سلامت و به‌منظور ارائه خدمات تخصصی به مردم محله‌های محروم شهر کنگان برگزار شد.

فاطمه آهو خوش اظهار داشت: در این اردوی یک روزه، تیمی متشکل از متخصص داخلی، متخصص اطفال، کارشناس بهبود تغذیه، روانشناس بالینی، کارشناس مامایی، پزشک عمومی، مراقبین سلامت و دندان‌پزشک با کلینیک سیار خدمات لازم را به‌صورت کاملاً رایگان با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان و بسیج اداری قمر بنی‌هاشم شهرستان کنگان، کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان، بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان، گروه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی، گروه جهادی فالح مکیان به مراجعین ارائه دادند.

وی تصریح کرد: خدمت‌رسانی به همنوع و یاری به دیگران در ادیان مختلف و به‌ویژه اسلام مورد تأکید جدی است و اردوهای جهادی نمونه‌ای ممتاز از این روحیه است که این تلاشگران عرصه سلامت، در کنار مردم با گام‌هایی استوار برای رفع محرومیت به کمک همنوعان خود می‌شتابند.

آهو خوش افزود: اردوهای جهادی، مجالی استثنایی برای تجربه فعالیت جمعی، ایجاد روحیه جهادی و تقویت حس نوع‌دوستی است و تمامی دستگاه‌های اجرایی باید با نگاهی تکلیف گرایانه، از این اردوها حمایت و پشتیبانی کنند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: این اردوی جهادی با هدف جهاد خدمت و امیدآفرینی و ارائه خدمات بهداشتی درمانی آموزش پایش سلامت، غربالگری رایگان به مردم این مناطق کم برخوردار در محله گوده از توابع شهرستان کنگان در حسینیه حیدریه برگزار شده است.

انتهای پیام/ م.س ۳۰۷۰

 

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
اردوی.جهادی     هفته.سلامت    

تاریخ بروز رسانی:   2 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >