اخبار کوتاه اولین روز از هفته سلامت در شهرستان دیّر

3 ارديبهشت 1403
در اولین روز از هفته ملی سلامت برنامه‌های مختلفی در راستای تبیین شعار این هفته در سطح شهرستان دیّر برگزار شد که در این بخش خبرهایی کوتاه از فعالیت‌های شبکه بهداشت و درمان ارائه می‌گردد.

زنگ سلامت در مدارس شهرستان دیّر به صدا درآمد

هم‌زمان با اولین روز از هفته ملی سلامت و در آئینی با حضور مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در مدرسه دخترانه سوره بندر دیّر زنگ سلامت به صدا درآمد.

در این مراسم ضمن تبیین شعار هفته برنامه‌های مختلفی اجرا و بر عملیاتی شدن شعارهای این هفته در طول سال تأکید شد. سلامت

یکم لغایت هفتم اردیبهشت‌ماه به‌عنوان هفته ملی سلامت با شعار «سلامت خانواده، مردمی سازی سلامت» نامگزاری شده است که در طول این هفته برنامه‌ها مختلفی متناسب با شعار این هفته اجرا می‌شود.

تجدید میثاق با آرمان‌های بلند شهیدان

کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر به مناسبت آغاز هفته سلامت با حضور در گلزار شهدای گمنام با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و شهدای عزیز تجدید میثاق بستند.

آن‌ها با قدردانی از اقدام بجا و مقتدرانه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در پاسخ به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کردند امنیت زمینه ارتقا سطح سلامت جامعه را ایجاد می‌کند و در سایه امنیت و سلامت است که جامعه به پیشرفت‌های علمی، اقتصادی و ... دست می‌یابد و تمامی دستاوردهای ما در حوزه بهداشت و درمان به برکت خون‌های پاک شهیدان است و ما باید پاسدار خون آن‌ها بوده و از آرمان‌های والای آن‌ها صیانت کنیم.

دیدار با مراقبین سلامت و بهورزان شهرستان دیر در اولین روز از هفته سلامت

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با حضور در مراکز خدمات جامع سلامت، پایگاه‌های سلامت و خانه‌های بهداشت ضمن تبریک هفته ملی سلامت با اهدا لوح سپاس و شاخه گل از تلاش‌های کارکنان، بهورزان و مراقبین سلامت قدردانی کرد.

عباس آدمیت نسب در دیداری جداگانه با کارشناسان آزمایشگاه از زحمات کارکنان این بخش از حوزه سلامت تقدیر و روز آزمایشگاه و هفته سلامت را به آن‌ها تبریک گفت.

تقدیر از ادارات همراه و همیار حوزه سلامت

اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیّر به‌عنوان اداره همراه و همیار حوزه سلامت معرفی و در اولین روز از هفته ملی سلامت به پاس فعالیت‌های آن اداره در اجرای برنامه‌های تبلیغی و فرهنگ‌سازی طرح تعالی خانواده و جوانی جمعیت تقدیر شد.

برگزاری نشست شورای سلامت بخش آبدان

اولین نشست شورای سلامت بخش آبدان در سال جدید با حضور کلیه اعضا در محل بخشداری برگزار شد.

بخشدار آبدان در این نشست ضمن گرامیداشت هفته ملی سلامت گفت: شعار امسال هفته سلامت «سلامت خانواده مردمی سازی سلامت» نامگزاری شده است که این موضوع ضمن توصیه به اهمیت سلامت خانواده بر نقش و اهمیت مشارکت مردمی، علی‌الخصوص شوراها، دهیاری‌ها و روحانیت بر تبیین بیشتر جایگاه سلامت در سطح خانواده‌ها تأکید دارد.

انتهای پیام/ ح.ن 3050

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     اولین.روز     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   3 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >