انهدام


15 آذر 1402
۶۰۰۰ قوطی نوشیدنی فاقد تاریخ‌مصرف در شهرستان عسلویه معدوم‌سازی شد
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه از معدوم‌سازی ۶ هزار قوطی نوشیدنی فاقد تاریخ‌مصرف در این شهرستان خبر داد.

 

30 امرداد 1402
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دیلم: ۴ تن و ۵۰۰ کیلوگرم مواد غذایی تاریخ‌مصرف گذشته در دیلم جمع‌آوری و معدوم‌سازی شد
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: مقدار ۴ تن و ۵۰۰ کیلوگرم مواد غذایی تاریخ‌مصرف گذشته طی یک سال اخیر در دیلم جمع‌آوری و معدوم‌سازی شده است.

 

7 امرداد 1402
جمع‌آوری ۸۰۰ کیلوگرم مواد غذائی غیرقابل‌مصرف انسانی در تنگستان
مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: در بازدید کارشناسان شبکه بهداشت و درمان تنگستان از صنوف عرضه مواد غذائی ۸۵۰کیلوگرم مواد غذائی تاریخ‌مصرف گذشته کشف، جمع‌آوری و معدوم شد.

 

22 اسفند 1401
۵ تن مواد غذایی فاسد در دیّر معدوم شد
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از جمع‌آوری و معدوم‌سازی ۵ تن مواد غذایی فاسد و تاریخ‌مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.

 

5 دی 1401
۵۰۰ کیلوگرم آرد تاریخ‌مصرف گذشته در نانوائی‌های تنگستان شناسایی، جمع‌آوری و معدوم شد
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: در بازدید سرزده از نانوائی‌های تنگستان ۵۰۰ کیلوگرم آرد تاریخ‌مصرف گذشته شناسایی، جمع‌آوری و معدوم گردید.

 

29 اسفند 1400
انهدام بیش از150 تن کالای قاچاق آرایشی ، بهداشتی و خوراکی غیرمجاز در بوشهر
کارشناس مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق و مبارزه با خرید، فروش و مصرف کالاهای غیربهداشتی در استان بوشهر، میزان بیش از 150 تن از کالاهای مذکور پس از انجام مراحل قان ...

 

12 بهمن 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان دیّر خبر داد؛ بیش از 5 تن مواد غذایی فاسد در دیّر معدوم شد
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از جمع‌آوری و معدوم‌سازی 5 هزار و 284 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ‌مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.

 

21 مهر 1398
انهدام بیش از90 تن کالای قاچاق آرایشی ، بهداشتی و خوراکی غیرمجاز در بوشهر
کارشناس مواد آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق بیش از 90 تن از انواع کالاهای قاچاق پس از انجام مراحل قانونی منهدم شد.

 

16 اسفند 1397
مواد غذایی غیرقابل‌مصرف در دشتستان جمع‌آوری و امحاء شد
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرتان دشتستان گفت: 5 تن مواد غذایی غیرقابل‌مصرف از سطح مراکز عرضه مواد غذایی در دشتستان جمع‌آوری و امحاء شد.

 

13 اسفند 1397
جمع آوری بیش از ۲ هزار کیلوگرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در تنگستان
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: در بازدیدکارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان تنگستان از صنوف عرضه مواد غذایی، ۲ هزار و ۶۸۵ کیلوگرم ماده غذایی تاریخ مصرف گذشته در سال جاری در شهرستان کشف و معدوم شد.

 

11 دی 1397
انهدام 100 تن کالای قاچاق آرایشی، بهداشتی و خوراکی غیرمجاز در بوشهر
کارشناس مواد آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق ۱۰۰ تن از انواع کالاهای قاچاق پس از انجام مراحل قانونی منهدم شد.

 

28 آذر 1397
ابتدای سال جاری تاکنون: شش تن مواد غذایی فاسد در دیّر معدوم شد
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از جمع‌آوری و معدوم‌سازی ۶۵ هزار و ۲۵۶ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ‌مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.

 

2 مهر 1397
جمع‌آوری و معدوم‌سازی بیش از ۶۰۰ قلم وسایل آرایشی بهداشتی غیرقابل‌مصرف در شهر جم
کارشناس مواد غذایی و آرایشی بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم عنوان داشت: بیش از ۶۰۰ قلم اجناس آرایشی بهداشتی غیرقابل‌مصرف، از سطح عرضه جمع‌آوری و معدوم گردید.

 

22 امرداد 1397
جمع‌آوری و معدوم‌سازی مواد غذایی فاسد در جم
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم،۱۱۶ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته توسط بازرسان بهداشت محیط این شبکه جمع‌آوری و معدوم شد.

 

2 خرداد 1397
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: مواد آرایشی و بهداشتی غیرقابل‌مصرف توسط بازرسان بهداشتی کشف و معدوم شد
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: مواد آرایشی و بهداشتی غیرقابل‌مصرف توسط بازرسان بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان کشف و معدوم شد.

 

20 فروردين 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: کشف و معدوم‌سازی بیش از یک و نیم تن مواد غذایی غیرقابل‌مصرف در دشتستان
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: از آغاز طرح سلامت نوروزی از 15 اسفند لغایت 15 فروردین بیش از یک و نیم تن مواد غذایی غیرقابل‌مصرف در دشتستان کشف و معدوم‌سازی شده است.

 

18 فروردين 1397
در طرح بسیج سلامت نوروزی 97 صورت گرفت؛ کشف و معدوم‌سازی بیش از 5 تن مواد غذایی فاسد و تاریخ‌مصرف گذشته در استان بوشهر
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: در طول اجرای برنامه سلامت نوروزی در استان بوشهر مقدار 5 هزار و 672 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ‌مصرف گذشته کشف، جمع‌آوری و معدوم شد.

 

18 بهمن 1396
اجرای طرح ضربت جمع‌آوری مواد غذایی غیرقابل‌مصرف در دیلم
طرح ضربت جمع‌آوری و معدوم‌سازی مواد غذایی غیرقابل‌مصرف در شهرستان دیلم اجرا و مواد غذایی فاسد و تاریخ‌مصرف گذشته در این شهرستان جمع‌آوری شد.

 

1 بهمن 1396
بیش از 5 و نیم تن آبمیوه صنعتی تاریخ‌مصرف گذشته در دشتستان معدوم شد
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با انجام بازرسی کارشناسان واحد مواد غذایی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان از انبار و شرکت‌های پخش مواد غذایی بیش از 5 و نیم تن آب‌میوه صنعتی تاریخ‌مصرف گذشته کشف و معدوم گردید.

 

1 آذر 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان: بیش از یک‌تن مواد غذایی فاسد و غیرقابل‌مصرف در تنگستان معدوم شد
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: در نیمه نخست امسال ۱.۲ تن مواد غذایی فاسد و غیرقابل‌مصرف در تنگستان کشف و معدوم شد.

 

19 مهر 1396
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر: بیش از یک‌تن مواد غذایی فاسد در بوشهر معدوم شد
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: بیش از یک‌تن مواد غذایی فاسد در شرکت‌ها و کارگاه‌های نگهداری و عرضه مواد غذایی در شهرک صنعتی بوشهر جمع‌آوری و معدوم شد.

 

17 امرداد 1396
انهدام یک‌تن و 500 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در دیّر
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از جمع‌آوری و معدوم‌سازی یک‌تن و 500 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ‌مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.

 

7 امرداد 1396
انهدام 55 تن کالای قاچاق آرایشی و خوراکی غیرمجاز در بوشهر
کارشناس مواد آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق 55 تن کالاهای قاچاق پس از انجام مراحل قانونی منهدم شد.

 

2 امرداد 1396
انهدام بیش از 60 کیلوگرم مواد آرایشی غیر استاندار در شهرستان دیّر
کارشناس مسئول واحد نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از جمع‌آوری و معدوم‌سازی 63 کیلوگرم لوازم‌آرایشی غیر استاندار و تاریخ‌مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.

 

27 تير 1396
بیش از سه هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد در شهرستان عسلویه معدوم شد
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه از جمع‌آوری و معدوم‌سازی سه هزار و 20 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ‌مصرف گذشته در شهرستان عسلویه خبر داد.

 

27 آبان 1395
بیش از 200کیلوگرم مواد غذایی فاسد درشهرستان عسلویه معدوم شد
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه از جمع‌آوری و معدوم‌سازی دویست کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.

 

7 مهر 1395
انهدام بیش از 300 کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل‌مصرف انسانی در شهرستان گناوه
در راستای طرح تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در شهرستان گناوه بیش از 300 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیرقابل‌مصرف انسانی کشف و انهدام شد.

 
 
 
< >