کرونا_ویروس


21 اسفند 1398
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر: ۷۸ درصد بیماران کرونایی در استان بوشهر با انجام سفر غیر ضرور این ویروس را برای خانواده خود سوغات آوردند
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در زمان حاضر ۷۸ درصد از افرادی که در استان بوشهر دارای ویروس کرونا هستند با انجام سفر غیر ضرور به استان‌های آلوده برای خانواده خود این ویروس را سوغات آوردند.

 

20 اسفند 1398
معاون سیاسی فرماندار عسلویه: دستگاه‌های اجرایی عسلویه با متولیان خط مقدم مبارزه با کرونا همکاری کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار عسلویه گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان عسلویه با ستاد و نهادهای متولی خط مقدم در امر مبارزه با شیوع بیماری کرونا همکاری و تعامل تنگاتنگ بین بخشی داشته باشند.

 

11 اسفند 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: آمادگی کامل بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر برای پذیرش بیماران احتمالی حاد تنفسی
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: به‌منظور پذیرش و مراقبت از بیماران احتمالی حاد تنفسی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس به حالت آماده‌باش کامل درآمد.

 

11 اسفند 1398
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر: تاکنون موردی از ابتلا به کرونا در استان بوشهر نداشته‌ایم/ دلیلی برای پنهان کردن تعداد بیماران مبتلا به کرونا وجود ندارد
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه تاکنون موردی از ابتلا به ویروس کرونا در استان نداشته‌ایم گفت: دلیلی برای پنهان کردن تعداد بیماران مبتلا به کرونا وجود ندارد.

 

11 اسفند 1398
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر: ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی استان بوشهرکاهش یافت/ حفظ امنیت روانی کودکان ضروری است
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس بر اساس دستور استاندار بوشهر ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی این استان کاهش یافت.

 

11 اسفند 1398
استاندار بوشهر: برخورد جدی با احتکار کنندگان در استان بوشهر صورت گیرد/ برنامه‌ای با عنوان ساعت سلامت در صداوسیما تعریف شود
استاندار بوشهر گفت: در صورت مشاهده احتکار ازجمله ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده دستگاه‌های مربوطه با خاطیان قاطعانه برخورد کنند.

 

11 اسفند 1398
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: رعایت اصول بهداشتی در غذا فروشی‌ها و مراکز فروش آب به صورت مستمر نظارت می‌شود
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: رعایت اصول بهداشتی در غذا فروشی‌ها و مراکز فروش آب استان بوشهر برای کاهش احتمال انتقال ویروس کرونا به صورت مستمر نظارت می‌شود.

 

11 اسفند 1398
فرماندار شهرستان دشتی: دستگاه‌های اجرایی شهرستان دشتی برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا همکاری کنند
فرماندار شهرستان دشتی گفت: برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا کلیه دستگاه‌های اجرایی شهرستان دشتی با شبکه بهداشت و درمان همکاری کنند.

 
 
 
< >