کلینیک‌های سیار بیمارستان صحرایی بنیاد خیریه نورآوران سلامت در بخش ارم دشتستان مستقر شدند

10 دی 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از راه‌اندازی کلینیک‌های سیار بیمارستان صحرایی بنیاد خیریه نورآوران سلامت شرق کشور به مدت سه ماه در بخش ارم این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش دوست در این خصوص گفت: بنیاد خیریه نورآوران سلامت شرق کشور با راه‌اندازی کلینیک‌های سیار چشم‌پزشکی و دندان‌پزشکی، فعالیت خدمات‌رسانی رایگان خود را به دو بخش ارم و بوشکان با استقرار در شهر تنگ ارم شهرستان دشتستان ارائه خواهد داد.
و ی تصریح کرد: از یازدهم دی‌ماه سال جاری کلینیک‌های سیار چشم‌پزشکی و دندان‌پزشکی بنیاد خیریه نورآوران سلامت شرق کشور بری اولین بار در استان بوشهر، بخش ارم شهرستان دشتستان مستقر خواهند شد و خدمات لازم را به مردم مناطق کمتر برخوردار دو بخش ارم و بوشکان رایگان ارائه خواهند داد.
مهندس خویش دوست افزود: در نشستی که سعید زرینی مدیر اجرایی بنیاد خیریه نورآوران سلامت با سرپرستان و بهورزان هر دو بخش ارم و بوشکان برگزار کرد، بهورزان این مناطق، مشخصات بیش از 6 هزار بیمار غربال‌شده در بخش چشم‌پزشکی و دندان‌پزشکی را طبق فرمت خاصی به بنیاد خیریه نورآوران سلامت اعلان کرده است.
مدیر اجرایی بنیاد خیریه نورآوران سلامت نیز گفت: این بنیاد با راه‌اندازی چهار کانکس شامل یک کانکس حامل 2 یونیت دندان‌پزشکی، یک کانکس چشم‌پزشکی و یک اتاق عمل سیار و یک کانکس پشتیبانی به افراد کمتر از 15 سال، مادران باردار و شیرده این مناطق خدمات دندان‌پزشکی و به همه افراد دارای مشکلات چشم بدون محدودیت سنی خدمات ارائه می‌دهد.
سعید زرینی بابیان اینکه بیمارانی که نیاز به عمل چشم دارند در یک اتاق عمل کلینیک سیار مورد عمل جراحی قرار می‌گیرند
تصریح کرد: با توجه به اهمیت رفع مشکلات مردم در زمینه چشم‌پزشکی در صورت نیاز علاوه بر دادن عینک و دارو رایگان به بیماران، آن دسته از افرادی که نیاز به اعمال جراحی چشم با بیهوشی کامل دارند نیز با هماهنگی‌های صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با در اختیار قرار گرفتن اتاق عمل به صورت رایگان عمل خواهند شد.
انتهای پیام/ س.غ/3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.