توسط کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان دشتی صورت گرفت: بازدید مستمر از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در ایام نوروز

19 فروردين 1398
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: هم‌زمان با ایام نوروز با اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی از کلیه مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی شهرستان دشتی بازدیدهای مستمری توسط کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان صورت گرفت.

مهندس پرویز احمدی اظهار داشت: در مدت زمان اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی که از ۲۵ اسفندماه لغایت ۱۶ فروردین‌ماه به طول انجامید در مجموع ۴۱۸ مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی شهرستان صورت گرفت و ۸۷٫۵ کیلوگرم مواد غذایی غیربهداشتی کشف و معدوم و پرونده ۲۵ مرکز متخلف به مراجع قضایی ارجاع داده شد.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در این مدت ۲۰۰ مورد بازدید از اماکن عمومی شهرستان صورت گرفت.
مهندس پرویز احمدی با اشاره به بازدید مستمر کارشناسان بهداشت محیط از سامانه آب‌رسانی شهرستان گفت: در ایام اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی ۱۵۱ فقره بازدید از این سامانه و یک هزار و ۱۳۴ فقره نیز عملیات کلر سنجی آب مصرفی شهرستان انجام گرفت.
وی تصریح کرد: نظارت و پایش مراکز و صنوف مرتبط با سلامت مردم در طول سال به صورت مستمر انجام خواهد شد و شهروندان نیز می‌توانند هرگونه تخلف بهداشتی را از طریق سامانه مردمی ۱۹۰ اطلاع دهند.
انتهای پیام/ م ا- ۳۰۴۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.