فرماندار دشتستان: زحمات و تلاش‌های صادقانه کارکنان بخش بهداشت و درمان در مقابله با ویروس کرونا، قابل‌تقدیر است

16 تير 1399
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: زحمات و تلاش‌های صادقانه کارکنان بخش بهداشت و درمان در مقابله با ویروس منحوس کرونا، قابل‌تقدیر است

مهندس فتح اله نوروزی در بازدید از ستاد شبکه بهداشت و درمان دشتستان اظهار داشت: بیماری کرونا ارتباط مستقیم با نوع رفتار مردم دارد و تغییر رفتار با آموزش و اطلاع‌رسانی مداوم امکان‌پذیر خواهد بود و شبکه بهداشت و درمان شهرستان، نسبت به اطلاع‌رسانی مردم برنامه‌ریزی هدفمند و لازم را داشته باشد.
وی بیان کرد: از شیوع بیماری کرونا تاکنون شاهد اقدامات و فعالیت‌های شبانه‌روزی کارکنان شبکه بهداشت و درمان در تمام نقاط شهرستان دشتستان بوده‌ایم و اجرای دو مرحله از طرح غربالگری بیماری کووید-19 در تمامی رده‌های سنی و راه‌اندازی مراکز 16 و 24 ساعته و ویزیت بیماران از اقدامات بسیار خوب در جهت رضایت‌مندی و خدمت‌رسانی به مردم بوده است.
نوروزی بابیان اینکه بی‌شک تلاش کادر بهداشت و درمان که خط مقدم عرصه سلامت هستند بر کسی پوشیده نیست تصریح کرد: دستگاه‌ها و ادارات شهرستان با شبکه بهداشت دشتستان در راستای کنترل بیماری کرونا و حفظ سلامت شهروندان تعامل و همکاری بیشتر داشته باشند.
فرماندار دشتستان بر ضرورت همکاری همه دستگاه‌ها برای مقابله با کرونا تأکید کرد و افزود: برای مقابله با کرونا باید همه مسئولین در همه بخش‌ها همکاری لازم را داشته باشند و با هماهنگی‌های بین بخشی همه نهادها در این زمینه با حفظ وحدت در جهت ریشه‌کن کردن این ویروس اقدام کنند.
نوروزی همچنین از همکاری و تلاش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و خیرین سلامت در تجهیز و راه‌اندازی آزمایشگاه مولکولی شهرستان دشتستان تشکر و قدردانی کرد و گفت: همه این کارها مرهون تلاش بی‌وقفه و دلسوزانه رییس و پرسنل شبکه بهداشت و درمان است.
 رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان نیز گزارشی از عملکرد و اقدامات این شبکه بهداشت و درمان در راستای مقابله با کرونا از ابتدای شیوع بیماری تاکنون ارائه کرد.
 ماریا خویش دوست خاطرنشان کرد: از زمان شناسایی ویروس کرونا، مسئولین در بخش‌های مختلف به خصوص بخش بهداشت و درمان، کادر پزشکی اعم از پزشکان، پرستاران و کارکنان آزمایشگاه‌ها شبانه‌روزی در تلاش هستند تا ضمن کنترل و درمان بیماران از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری کنند.
فرماندار دشتستان جهت تقدیر از کارکنان شبکه بهداشت و درمان، با همراهی معاونین عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری، بخشدار مرکزی از واحدهای مختلف ستاد شهرستان بازدید کردند و ضمن تقدیر از آن‌ها، آرزوی سلامتی و موفقیت در راه مقابله با بیماری کرونا را برای آن‌ها خواستار شدند.

انتهای پیام/ س.غ- 3030
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.