رییس شبکه بهداشت و درمان دیر: بخش زایشگاه و اتاق عمل بیمارستان امام هادی (ع) دیر راه‌اندازی شد

12 مهر 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: بخش زایشگاه و اتاق عمل بیمارستان امام هادی (ع) دیر دارای ۱۱ تخت با تجهیزات کامل و به روز راه‌اندازی است.

مهندس احمد آخوندی در آیین راه‌اندازی بخش زایشگاه و اتاق عمل بیمارستان امام هادی (ع) دیر ضمن تقدیر از تمامی دست‌اندرکاران تکمیل و تجهیز این بیمارستان افزود: یکی از دغدغه‌های حوزه درمان شهرستان دیّر تکمیل و تجهیز بیمارستان امام هادی (ع) بود که تلاش فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و نگاه ویژه رییس دانشگاه علوم پزشکی و معاون درمان دانشگاه و خیرین گران‌قدر شهرستان محقق شد.
وی تصریح کرد: از زمان افتتاح بیمارستان در دولت تدبیر و امید تلاش‌ها و اقدامات خوبی در زمینه تکمیل و تجهیز بیمارستان اتفاق افتاده است که در گام اول در سال ۹۶ و ۹۷ بخش‌های اورژانس، آزمایشگاه، داروخانه، اوزون تراپی و درمانگاه تخصصی راه‌اندازی شد.
مهندس آخوندی ادامه داد: در سال ۹۸ و ۹۹ تلاش‌های مستمری شکل گرفت که با راه‌اندازی سیستم تصفیه‌خانه، سیستم اکسیژن سانترال، بخش استریل (سی.اس.آر) مرکزی، سیستم امحا زباله عفونی، دیزل ژنراتور، سیستم بویلر، چیلر و رختشویخانه، عملاً زیرساخت‌های لازم برای راه‌اندازی اتاق عمل و زایشگاه شکل گرفت.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با اشاره امکانات اتاق عمل و زایشگاه بیمارستان امام هادی (ع) گفت: زایشگاه بیمارستان دارای ۹ تخت و تجهیزات زایمان و بستری مادر و نوزاد بوده و بخش اتاق عمل نیز دارای دو اتاق با تجهیزات و ست‌های جراحی و بیهوشی است.
انتهای پیام/ ۳۰۵۰- ح.ن

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.