در اولین روز کاری؛ رئیس جدید اورژانس ۱۱۵ از واحدهای مختلف مرکز بازدید کرد/ تأکید بر خدمت‌رسانی به مردم به بهترین نحو ممکن

31 امرداد 1401
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر باهدف آشنایی با همکاران و حل موانع و مشکلات واحدهای مختلف اورژانس از واحدهای مختلف مرکز بازدید کرد.

به گزارش روابط اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، دکتر سید حسین موسوی هم‌زمان با شروع کار خود در مرکز مدیریت اورژانس ۱۱۵ به همراه مدیران از نزدیک از واحدهای مختلف بازدید نمود و در جریان مسائل واحدها قرار گرفتند.
 رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در حاشیه این بازدید گفت: بازدید از واحدهای اورژانس باهدف آشنایی و حل موانع و مشکلات واحدها انجام می‌شود و تمام معضلات اورژانس استان که از سوی مدیران مطرح می‌گردد به جد پیگیری خواهد شد و تصمیمات لازم اتخاذ می‌شود.
دکتر موسوی ضمن بازدید از آمبولانس ویژه اورژانس استان بر ضرورت بهسازی آمبولانس‌های استان تأکید کرد و افزود: تمامی مسائل پرسنلی و زیرساختی و آمبولانس‌ها از جایگاه مهمی برخوردارند و مجموعه این واحدها و فرایندها باید به بهترین شکل در خدمت مردم باشند.
انتهای پیام/زن-۵۰۰۰۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.