معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: توجه به مسائل بهداشت محیط از اولویت‌های معاونت بهداشت است/ الزام صنایع به تهیه پیوست سلامت

8 شهريور 1401
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: توجه به مسائل بهداشت محیط در جامعه و همچنین سلامت شاغلین در استان بوشهر از اولویت‌های معاونت بهداشت دانشگاه است.

 به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر قاسم برجوئی‌فرد فرد در نشست با رئیس مرکز فوریتهای سلامت محیط و کار وزارت بهداشت و هیئت همراه اظهار داشت: با توجه به وضعیت خاص و استراتژیک استان در زمینه فعالیت صنایع، الزام صنایع به تهیه پیوست سلامت و رعایت اصول و ضوابط بهداشتی و زیست‌محیطی در آن‌ها از اهمیت فراوانی برخوردار است.
این مقام مسئول بهداشتی اظهار داشت: مسائل و چالش‌های مهم در حیطه سلامت محیط و کار باید موردتوجه بیشتر قرار گیرد و همچنین توجه به معضلات و اتخاذ تدابیر لازم برای رفع موانع موجود در سطوح کشوری لازم و ضروری است.
دکتر برجوئی‌فرد گفت: با توجه به شرایط خاص فعالیتِ بازرسان بهداشتی، توجه به مسائل رفاهی و تأمین امنیت شغلی آن‌ها باید موردتوجه ویژه قرار گیرد.
رئیس مرکز فوریتهای سلامت محیط و کار وزارت بهداشت نیز گفت: هدف اصلی این نشست، تعامل و هم‌اندیشی مرکز سلامت محیط و کار با معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌منظور حل مشکلات موجود است.
دکتر آقازاده همچنین از اقدامات بازرسان در مدت کنترل بیماری کرونا تشکر کرد.

انتهای پیام/ م.ب 2020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.