سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان: رفع مشکلات بهداشتی و درمانی مردم اولویت همکاری حوزه سلامت کنگان و دستگاه قضایی خواهد بود

16 آبان 1401
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: رفع مشکلات بهداشتی و درمانی مردم اولویت همکاری حوزه سلامت کنگان و دستگاه قضایی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، مهندس محمود میر حاجی در نشست و هم‌اندیشی با دادستان شهرستان کنگان اظهار داشت: دستگاه قضایی در جامعه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تعامل، همدلی و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی موجب آرامش جامعه و آسایش مردم می‌شود.
وی از زحمات و حمایت‌های دادستان شهرستان کنگان در جهت رفع مشکلات بهداشتی مردم و تعامل نزدیک با شبکه در حوزه سلامت قدردانی و تصریح کرد: قطعاً رویکرد تعامل و همکاری دستگاه قضایی همچون گذشته که رفع مشکلات مردم را به ارمغان می‌آورده است ادامه‌دار خواهد بود.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مهندس محمود میر حاجی به‌عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: قطعاً جنابعالی با توجه به تجربه مناسب و اشراف به مجموعه بهداشت و درمان شهرستان و استفاده از ظرفیت نیروهای توانمند موفق خواهید شد.
اکبر احمدی هماهنگی و همدلی دستگاه‌های دولتی در رفع مشکلات مردم سخن گفت و آمادگی دادستانی و مجموعه قضات این شهرستان را جهت ایجاد امنیت و هرگونه همکاری اعلام کرد.
نشست و هم‌اندیشی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان با سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان به‌منظور هم‌اندیشی و تفاهم بیشتر ضابطین قضایی، برگزار شد.
در این نشست، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، نقطه نظرات خود در خصوص مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی منطقه را مطرح و از همکاری‌های مطلوب مقامات قضایی شهرستان تقدیر و تشکر کرد.
این نشست با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در محل دفتر دادستان عمومی و انقلاب شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/ م. س 3070

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.