در ادامه سفر یک‌روزه مشاور وزیر بهداشت در امور شاهد و ایثارگران انجام شد؛ دیدار با خانواده نخستین شهید مدافع حرم استان بوشهر/ گزارش تصویری

13 دی 1401
در ادامه سفر یک‌روزه مشاوره وزیر بهداشت در امور شاهد و ایثارگران به استان، مجید احمدی با خانواده نخستین شهید مدافع حرم استان بوشهر دیدار کرد.

مشاور وزیر بهداشت در امور شاهد و ایثارگران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید بزرگوار گفت: ما مدیون خون شهدا بوده و تکریم خانواده شهدا وظیفه ما است.
احمدی بیان داشت: یاد و خاطره شهید محمد احمدی جوان، شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) همیشه در دل‌ها جاری بوده و موجب افتخار استان بوشهر و انقلاب اسلامی است.
مشاور وزیر بهداشت در امور شاهد و ایثارگران در ادامه با اهدا لوح از خانواده شهید احمدی جوان تقدیر و با حضور بر مزار نخستین شهید مدافع حرم استان بوشهر با آرمان‌های وی تجدید میثاق کرد.
در این دیدار مهدی مرکبی مشاور رییس دانشگاه در امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر حسین قایدی معاون فرهنگی و دانشجویی، حجت‌الاسلام محمود عبدالهی مسئول اداره خیرین سلامت دانشگاه  و کارشناس امور ایثارگران دانشگاه، مشاور وزیر بهداشت در امور شاهد و ایثارگران را همراهی کردند.

انتهای پیام / م.ف1024

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.